Iba preto┼że 4 Chyba chyby: Zlyhanie pri ┼ítarte pri n├şzkej FPS, uz├ívierka, probl├ęmy so zvukom, chyba Direct3D

Iba preto┼że 3 bol obrovsk├Ż ├║spech napriek nedostato─Źn├Żm optimaliz├íci├ím v niektor├Żch aspektoch. A teraz m├íme aj Just Cause 4 s v├Żrazne lep┼íou optimaliz├íciou pre takmer v┼íetky platformy vr├ítane konzol a po─Ź├şta─Źov. V tejto hre sa v┼íak st├íle vyskytuj├║ niektor├ę probl├ęmy. Patria sem hlavne chyby Direct3D, Crash On Startup, Low FPS, Stuttering, No Sound in Gamely a ─Ćal┼íie.

Ak ste tie┼ż obe┼ąou jednej z t├Żchto ch├Żb s pr├ş─Źinou Just Cause 4 hranie, postupujte pod─ża opr├ív uveden├Żch ni┼ż┼íie v tomto ─Źl├ínku. Postupujte pod─ża pokynov pozorne a mali by ste sa te┼íi┼ą z Just Cause 4, ako to malo by┼ą.

Ako opravi┼ą Just Cause 4 ─Źast├ę chyby?

Iba preto┼że 4 m├í ove─ża menej poklesov sn├şmok a lep┼íie hern├ę rozhranie ako Just Cause 3, Ale to zjavne nie je bezchybn├ę. V├í┼í po─Ź├şta─Ź m├┤┼że ma┼ą v┼íetky potrebn├ę konfigur├ície a st├íle sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą chyby. Pred prechodom na ─Źl├ínok v┼íak skontrolujte, ─Źi m├íte minim├ílne po┼żiadavky na hru. Tu sme diskutovali o v┼íetk├Żch be┼żn├Żch chyb├ích, ktor├ę maj├║ pou┼ż├şvatelia, a je ve─żk├í pravdepodobnos┼ą, ┼że je tu uveden├Ż aj v├í┼í probl├ęm.

Crash On Startup:

Ak pri spusten├ş naraz├şte na hav├íriu, potom je va┼ía Windows D├┤vodom m├┤┼że by┼ą obranca alebo antiv├şrus. M├┤┼żete sk├║si┼ą vypn├║┼ą antiv├şrusov├║ ochranu po─Źas hry a po skon─Źen├ş rel├ície ju znova zapn├║┼ą. ─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą, ak to nefunguje, je vysk├║┼ía┼ą vypn├║┼ą aplik├ície tret├şch str├ín zabudovan├ę do syst├ęmu v├Żrobcom. ROG, Legion, MSI a ─Ćal┼íie podobn├ę hern├ę zna─Źky integruj├║ svoj vlastn├Ż monitorovac├ş softv├ęr, ako je MSI Afterburn. Tieto monitorovacie programy m├┤┼żete ├║plne odin┼ítalova┼ą iba preto, ┼że s├║ pr├ş─Źinou mnoh├Żch zlyhan├ş hry, ne┼ż je to len sp├┤soben├ę iba pr├ş─Źinou 4,

┼Żiadny zvuk v hre:

Toto je vlastne ve─żmi ─Źast├í chyba a mnoh├ş ju ohl├ísili. Existuje v┼íak jednoduch├ę rie┼íenie. Sta─Ź├ş ├şs┼ą do nastaven├ş zvuku. Vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Prehr├ívanieÔÇť a zo zobrazen├ęho zoznamu vyberte svoje predvolen├ę zvukov├ę zariadenie. Teraz kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Konfigurova┼ąÔÇť a vyberte vhodn├Ż kan├íl pre vybran├ę zvukov├ę zariadenie. Pokra─Źujte v in┼ítal├ícii Prejdite na ÔÇ×Prehr├ívanieÔÇť v ─Źasti Zvuk a vyberte akt├şvne zvukov├ę zariadenie. Teraz kliknite na “Konfigurova┼ą” a dostanete sadu mo┼żnost├ş. Vyberte spr├ívny kan├íl pre va┼íe zvukov├ę zariadenie a pokra─Źujte v in┼ítal├ícii, ─Ź├şm by sa probl├ęm vyrie┼íil.

Ak to pre v├ís nefunguje, sk├║ste spusti┼ą s├║bor JustCause4.exe ako spr├ívca. Ak chcete prejs┼ą do prie─Źinka, v ktorom je hra po─Źas in┼ítal├ície ulo┼żen├í, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na s├║bor JustCause4.exe a vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca. Mus├şte to urobi┼ą pri ka┼żdom otvoren├ş hry. Existuje v┼íak rie┼íenie. M├┤┼żete ju nastavi┼ą tak, aby v predvolenom nastaven├ş fungovala ako spr├ívca. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na JustCasue4.exe> ÔÇőÔÇőVlastnosti> kliknite na kartu Kompatibilita> za─Źiarknite pol├ş─Źko ÔÇ×Spusti┼ą tento program ako spr├ívcaÔÇť> kliknite na tla─Źidlo Pou┼żi┼ą a potom na tla─Źidlo OK.

Oprava ─Źiernej obrazovky:

St├íva sa to v mnoh├Żch hr├ích a oprava je skuto─Źne univerz├ílna a funguje aj na in├Żch hr├ích. Ke─Ć obrazovka stmavne, jednoducho stla─Źte tla─Źidl├í Alt + Enter. T├Żmto sa va┼ía hra na cel├║ obrazovku skr├íti na hru v re┼żime okna. Teraz prejdite do nastaven├ş videa Just Cause v hre a nastavte rozl├ş┼íenie hry na rozl├ş┼íenie p├┤vodnej obrazovky. Stla─Źte Alt + Enter znova, ak ste po zmene rozl├ş┼íenia st├íle v re┼żime okna. Hra sa otv├íra na cel├║ obrazovku a u┼ż nebude prilepen├í na ─Źiernej obrazovke.

N├şzke FPS, zaost├ívanie:

Ak chcete zv├Ż┼íi┼ą FPS pre Just Cause 4, najsk├┤r nain┼ítalujte do svojho syst├ęmu najnov┼íie grafick├ę ovl├ída─Źe. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą z ofici├ílnej webovej str├ínky v├Żrobcu GPU.

Toto sa tie┼ż ─żahko oprav├ş, ak vlastn├şte grafick├║ jednotku NVIDIA GTX 10 Series. Sta─Ź├ş otvori┼ą ovl├ídac├ş panel NVIDIA> vyberte Spravova┼ą nastavenia 3D> vyberte Nastavenia aplik├ície> Vybra┼ą Just Cause 4 > nastavi┼ą vertik├ílnu synchroniz├íciu na r├Żchlu. To by malo ur─Źite urobi┼ą trik pre v├ís.

N├íhodn├ę zlyhanie:

Najsk├┤r nain┼ítalujte do svojho po─Ź├şta─Źa najnov┼íie grafick├ę ovl├ída─Źe. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą z ofici├ílnej webovej str├ínky v├Żrobcu GPU. Potom sk├║ste vypn├║┼ą aplik├ície tret├şch str├ín zabudovan├ę do syst├ęmu v├Żrobcom. ROG, Legion, MSI a ─Ćal┼íie podobn├ę hern├ę zna─Źky integruj├║ svoj vlastn├Ż monitorovac├ş softv├ęr, ako je MSI Afterburn. Tieto monitorovacie programy m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą ├║plne. Potom sk├║ste spusti┼ą s├║bor JustCause4.exe ako spr├ívca. Ak chcete prejs┼ą do prie─Źinka, v ktorom je hra po─Źas in┼ítal├ície ulo┼żen├í, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na s├║bor JustCause4.exe a vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca. Mus├şte to urobi┼ą pri ka┼żdom otvoren├ş hry.

Ak ┼żiadny z t├Żchto troch trikov nefunguje, m├┤┼żete sk├║si┼ą vypn├║┼ą synchroniz├íciu Steam Cloud. Ak to chcete urobi┼ą, otvorte Kni┼żnicu pary> Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi Pr├ş─Źina 4 Vyberte Vlastnosti> Kliknite na Aktualiz├ície> Za─Źiarknite pol├ş─Źko Steam Cloud.

K├│d chyby Direct3D: 34

Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na pracovn├║ plochu a kliknite na polo┼żku Ovl├ídac├ş panel Nvidia> vyberte Spravova┼ą 3D nastavenia> kliknite na Nastavenia aplik├ície> vyberte Just Cause 4 > Pre spr├ívu nap├íjania vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Adapt├şvneÔÇť. T├Żmto by sa mal probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Ak to nefunguje, m├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą aktualizova┼ą svoje grafick├ę ovl├ída─Źe na najnov┼íiu verziu.

Tak┼że tu to m├íte, opravy v┼íetk├Żch obvykl├Żch Just Cause 4 zle. Koment├ír ni┼ż┼íie, ak potrebujete opravi┼ą in├║ chybu. Nezabudnite tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą na┼íe ─Ćal┼íie ─Źl├ínky o telef├│noch iPhone, Android, Hry a ─Ćal┼í├şch ─Źastiach str├ínok.