– I Google I / O 2020 je datovaný; prinesie Pixel 4a a viac …

Pred niekoľkými dňami sme videli, ako na to Technologický gigant Google Na webe odhalil hádanku „Spolupráca s Kozmami“. Je to online hra na spoluprácu s cieľom obnoviť fiktívne satelitné siete a nakoniec prinesie výsledky. dôležitá informácia, Hneď ako môže užívateľ dokončiť hru, je potrebná satelitná konšteláciadátum, ktorý nastane budúca konferencia pre vývojárov Google 2020 I / O.

Google odhalil dátum konferencie Google I / O 2020

Vďaka tomu gigant vyhľadávacieho nástroja potvrdil, že ďalšia konferencia pre vývojárov, Google I / O 2020 sa začne 12. mája budúceho mája, Táto udalosť potrvá do Tri dni: 12. mája, 13. mája a 14. mája.

Spolu s týmto dátumom spoločnosť potvrdila, že budúce udalosti sa budú konať v roku 2007 Pobrežný amfiteáter v výhľadom na hory, Kalifornia, ktorá sa nachádza hneď vedľa Googleplex, Je to už piaty rok, kedy spoločnosť organizuje svoju výročnú konferenciu pre vývojárov v amfiteátri Shoreline.

Po odhalení dátumu veľkej udalosti Google I / O 2020 spoločnosť teraz odhalí viac podrobností týkajúcich sa predaja lístkov a cien, Aj keď s tým nič neodhalil, očakáva sa, že sa do budúceho mesiaca otvorí aplikačné okno pre účasť na konferencii.

Nový Google Pixel 4a poznáme

Na konferencii pre vývojárov, ktorá sa konala minulý rok, spoločnosť Google vyrobila niekoľko Dôležité oznámenie, Toto oznámenie zahŕňa spustenie prvej série ekonomík smartphones spoločnosti, Google Pixel 3a a Pixel 3a XL. Ďalšie výrobky ako Google Next Hub Max, medzi ostatnými.

Pri tejto príležitosti sa očakáva, že spoločnosť Google odhalí novú generáciu mobilných telefónov, ktoré sú relatívne lacné, tentoraz je na rade Google Pixel 4a, menšia varianta špecifikácií vlajkového plavidla, ktoré nedávno vydala spoločnosť Pixel 4 a pixelov 4 Očakáva sa, že ďalšie informácie o tomto budú dostupné v najbližších týždňoch.

Očakáva sa, že spoločnosť spolu s novými nízkonákladovými pixelmi ohlási Nové hardvérové ​​produkty vnorte do nadchádzajúceho produktu Google I / O 2020. Okrem toho sa zobrazí aj spoločnosť Google nové funkcie a službya aktualizácie pre vás Mobilný operačný systém Android.

¿Te ha parecido interesante esta noticia? Puedes dejarnos un comentario con tu opinión, te lo agradeceremos.