Hviezdna obnova fotografi├ş – ─żahko obnovte straten├ę fotografie

─îasy, ke─Ć sme zvykli fotografova┼ą z miesta a nasn├şma┼ą fotoapar├ít alebo tradi─Źn├Ż fotoapar├ít, s├║ u┼ż d├ívno pre─Ź. ┼Żivot sa teraz zmenil na digit├ílny sp├┤sob v ka┼żdom oh─żade a fotky nie s├║ ani v├Żhovorkou.

Fotografie, na ktor├ę klikneme, s├║ neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ┼żivota. Strata ich alebo dokonca myslenie na nie─Źo v t├Żchto riadkoch n├ím sp├┤sobuje nervozitu. Ak v├ís v┼íak v poslednom ─Źase zasiahla tak├í mo┼żnos┼ą, nemus├şte sa znepokojova┼ą. Existuj├║ n├ístroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vr├íti┼ą va┼íe fotografie bez probl├ęmov.

Jeden tak├Ż n├ístroj sme na┼íli – Hviezdna obnova fotografi├ş – zais┼ąuje v├ím vylep┼íen├Ż v├Żkonov├Ż ┼ítandard.

Hviezdna obnova fotografi├ş – O ─Źom to v┼íetko je?

Ako ste u┼ż zistili, Stellar Photo Recovery je jedn├Żm zo spo─żahliv├Żch a efekt├şvnych softv├ęrov na obnovu obrazu, ktor├ę v├ím dok├ízali pon├║knu┼ą vzru┼íuj├║ci v├Żkonov├Ż ┼ítandard. Pom├íha v├ím obnovi┼ą v┼íetky va┼íe fotografie bez oh─żadu na form├íty. Softv├ęr dok├í┼że bez ┼íkytavania obnovi┼ą form├íty s├║borov JPEG alebo RAW.

E┼íte jedna vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą, ktor├║ sme v programe Stellar Photo Recovery pova┼żovali za zauj├şmav├║, je, ┼że v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą obnovi┼ą aj zvukov├ę a video s├║bory spolu s va┼íimi fotografiami. Softv├ęr dok├í┼że obnovi┼ą v┼íetky odstr├ínen├ę, po┼íkoden├ę alebo po┼íkoden├ę s├║bory.

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie a ┼íir┼íia kompatibilita so zariadeniami by mali zhrn├║┼ą mo┼żnosti, ktor├ę pon├║ka softv├ęr na obnovu fotografi├ş.

Ak├ę jedine─Źn├ę vlastnosti pon├║ka Stellar Photo recovery?

Svoj├şm sp├┤sobom sme zhrnuli nieko─żko funkci├ş schopn├ęho softv├ęru na obnovu fotografi├ş. Aby to v┼íak pre v├ís bolo zrozumite─żnej┼íie, je tu podrobn├í anal├Żza v┼íetk├Żch funkci├ş, ktor├ę sa n├ím p├í─Źili.

Rozhranie

To by bola jedna z unik├ítnych funkci├ş, ktor├ę sa n├ím s Stellar Photo Recovery p├í─Źili najviac. V skuto─Źnosti je k dispoz├şcii nieko─żko n├ístrojov na obnovu fotografi├ş navrhnut├Żch ┼ípeci├ílne pre profesion├ílov. Ak ste v┼íak amat├ęr, nad┼íenec alebo m├ílo technicky zdatn├Ż, m├┤┼żu sa uk├íza┼ą ako dos┼ą zlo┼żit├ę a ┼ąa┼żko zvl├ídnute─żn├ę.

Toto je oblas┼ą, ktor├║ sa Stellar Photo Recovery pok├║┼ía rie┼íi┼ą. Ale sk├┤r, ako prejdete k z├íveru, ┼że rozhranie je atrakt├şvne, pouk├í┼żme na to, ┼że nie je atrakt├şvne z vizu├ílneho h─żadiska. V─Ćaka jednoduchosti pou┼żitia a jednoduchej funk─Źnosti je v┼íak jednou z ve─żk├Żch mo┼żnost├ş, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete vyda┼ą.

Nie je ve─ża komplikovan├Żch mo┼żnost├ş a krokov, ktor├ę treba dodr┼ża┼ą. Na jednotku m├┤┼żete naskenova┼ą iba odstr├ínen├ę alebo straten├ę fotografie a softv├ęr to zvl├ída brav├║rne bez zlo┼żit├Żch krokov.

├Ü─Źinnos┼ą obnovy

V skuto─Źnosti je hlavn├Żm faktorom, ktor├Ż by ste chceli h─żada┼ą vo svojom softv├ęri na obnovu fotografi├ş, schopnos┼ą a ├║─Źinnos┼ą obnovy takmer v┼íetk├Żch va┼íich fotografi├ş. Stellar Photo Recovery v├ís v tej ar├ęne nesklame.

M├┤┼że pracova┼ą so ┼íirokou ┼ík├ílou form├ítov s├║borov. Bez oh─żadu na to, ─Źi ste omylom pri┼íli o s├║bory alebo ste ich ├║myselne odstr├ínili, ich obnova bude pomocou programu Stellar Photo Recovery hra─Źkou. A┼ż tak, ┼że dok├í┼że dokonca obnovi┼ą s├║bory, ktor├ę boli odstr├ínen├ę z ko┼ía.

Niektor├ę zo s├║borov├Żch form├ítov, s ktor├Żmi m├┤┼że pracova┼ą, m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą obrazov├ę s├║bory vo form├ítoch JPEG, BMP, PNG, video s├║bory vo form├ítoch AVI, 3GP, MP4, MOV a MXF a zvukov├ę s├║bory vo form├ítoch MP3, WMA, AMR. To by z neho malo urobi┼ą jedno z najlep┼í├şch a komplexn├Żch rie┼íen├ş pre v┼íetky va┼íe po┼żiadavky na obnovu fotografi├ş. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą s kartami MicroSD, SD, USB Pendrives, extern├Żmi a intern├Żmi jednotkami pevn├ęho disku, ─Źo z neho rob├ş jeden z nesporn├Żch prehr├íva─Źov z h─żadiska kompatibility. Navy┼íe m├┤┼że dokonca fungova┼ą po vybalen├ş takmer zo v┼íetk├Żch fotoapar├ítov od v├Żrobcov ako Sony, Nikon a Canon.

R├Żchlos┼ą zotavenia

Stellar Photo Recovery by sme pova┼żovali za jeden z efekt├şvnych n├ístrojov na obnovu fotografi├ş, pokia─ż ide o najr├Żchlej┼íie mo┼żnosti obnovy fotografi├ş. Skenovanie va┼íich diskov chv├ş─żu trv├í, ale prebieha to na pozad├ş bez toho, aby to malo vplyv na va┼íu produktivitu.

Priemerne ve─żk├Ż ovl├ída─Ź by mal procesu skenovania a obnovy trva┼ą pribli┼żne dve hodiny. Stellar Photo Recovery je dod├ívan├Ż s mo┼żnos┼ąou Roz┼í├şren├ę skenovanie ktor├ę v├ím pom├┤┼żu skenova┼ą presne ten typ s├║boru, ktor├Ż chcete obnovi┼ą. Dok├í┼że dokonca obnovi┼ą s├║bory vo form├íte TIFF alebo RAW.

Nieko─żko d├┤le┼żit├Żch funkci├ş, ktor├ę n├ís v najnov┼íej aktualiz├ícii softv├ęru zaujali, m├┤┼że by┼ą e┼íte intuit├şvnej┼íie a efekt├şvnej┼íie.

Fotografie, vide├í a zvukov├ę s├║bory je dokonca mo┼żn├ę obnovi┼ą z jednotiek, ktor├ę s├║ ┼íifrovan├ę n├ístrojom BitLocker. Toto je oblas┼ą, ktor├║ v├Ą─Ź┼íina n├ístrojov na obnovu fotografi├ş zvy─Źajne nedok├í┼że dosiahnu┼ą. Softv├ęr teraz m├┤┼że dokonca zobrazova┼ą uk├í┼żky s├║borov RAW, ─Źo v predch├ídzaj├║cich verzi├ích nebolo. T├íto inform├ícia m├┤┼że by┼ą n├ípomocn├í pri kontrole s├║borov a ich obnoven├ş iba vtedy, ak ste potvrden├ş.

Motor je teraz aktualizovan├Ż tak, aby kontroloval s├║bor NTFS/FAT/exFAT. V├Żkon a r├Żchlos┼ą skenovania sa teraz v├Żrazne zlep┼íili a softv├ęr teraz dokon─Ź├ş skenovanie cel├ęho disku v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. Podpora syst├ęmu s├║borov APFS je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou.

Obnovte svoje po┼íkoden├ę alebo po┼íkoden├ę s├║bory

Jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę sme na┼íli v programe Stellar Photo Recovery, je jeho schopnos┼ą opravi┼ą po┼íkoden├ę alebo po┼íkoden├ę s├║bory. Toto je mo┼żno funkcia, ktor├í sa nach├ídza v nieko─żk├Żch dostupn├Żch n├ístrojoch na obnovu fotografi├ş.

Jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę sme na┼íli v programe Stellar Photo Recovery, je jeho schopnos┼ą opravi┼ą po┼íkoden├ę alebo po┼íkoden├ę s├║bory. Toto je mo┼żno funkcia, ktor├í sa nach├ídza v nieko─żk├Żch dostupn├Żch n├ístrojoch na obnovu fotografi├ş.

Nepok├║┼íate sa napr├şklad obnovi┼ą straten├Ż s├║bor, ale pok├║┼íate sa obnovi┼ą po┼íkoden├Ż s├║bor. M├┤┼żete pr├şs┼ą nato, ┼że sa s├║bor neotv├íra, a budete ho chcie┼ą obnovi┼ą. Stellar Photo Recovery v├ím to pom├┤┼że dosiahnu┼ą opravou po┼íkoden├ęho s├║boru.

Mo┼żno v├ím v tejto oblasti nebude m├┤c┼ą pon├║knu┼ą 100% v├Żkon. Mo┼żnos┼ą Roz┼í├şren├ę opravy v programe Stellar Photo Recovery sa pok├║┼ía ─żahko obnovi┼ą a opravi┼ą po┼íkoden├Ż alebo po┼íkoden├Ż s├║bor. Upozor┼łujeme, ┼że na dosiahnutie funk─Źnosti opravy budete musie┼ą pon├║knu┼ą referen─Źn├Ż obr├ízok (najlep┼íie z rovnak├ęho zariadenia).

Ako pou┼ż├şva┼ą n├ístroj Stellar Photo Recovery na obnovu fotografi├ş?

Teraz, ke─Ć sme u┼ż dostato─Źne porozumeli schopnostiam softv├ęru, pozrime sa na fungovanie n├ístroja a na to, ako ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na obnovu straten├Żch obr├ízkov.

 • Na za─Źiatku spustite softv├ęr Stellar Photo Recovery a vyberte s├║bory, ktor├ę chcete obnovi┼ą. Pozrite sa na obr├ízok vy┼í┼íie.
 • Na ─Ćal┼íej obrazovke vyberte disk, z ktor├ęho chcete obnovi┼ą s├║bory. M├┤┼żete dokonca pripoji┼ą svoje zariadenia alebo extern├ę disky a obnovi┼ą z nich fotografie.
 • Po v├Żbere skenov kliknite na skenovanie.
 • Softv├ęr za─Źne preh─żad├íva┼ą straten├ę s├║bory na vybratom disku. Naskenovan├ę a obnovite─żn├ę s├║bory m├┤┼żete kontrolova┼ą spolu s indik├ítorom priebehu.
 • M├┤┼żete si dokonca vybra┼ą Hlbok├ę skenovanie mo┼żnos┼ą na predch├ídzaj├║cej obrazovke. Uvedomte si, ┼że h─║bkov├ę skenovanie trv├í dlh┼íie ako pri ┼ítandardnom skenovan├ş.
 • Po dokon─Źen├ş skenovania v├ís softv├ęr upozorn├ş na po─Źet s├║borov, ktor├ę je mo┼żn├ę obnovi┼ą.
 • Teraz m├┤┼żete klikn├║┼ą na ka┼żd├Ż obnovite─żn├Ż s├║bor a skontrolova┼ą uk├í┼żku s├║boru, ktor├Ż je mo┼żn├ę obnovi┼ą.
 • Ak ste si ist├ş, ┼że je to presne s├║bor, ktor├Ż chcete obnovi┼ą, m├┤┼żete klikn├║┼ą na s├║bor Obnovi┼ą mo┼żnos┼ą v spodnej ─Źasti a vyberte v├Żstupn├Ż prie─Źinok na obnovenie s├║boru.

M├┤┼żete si dokonca vybra┼ą viac s├║borov a rozhodn├║┼ą sa pre d├ívkov├ę obnovenie s├║borov a vr├íti┼ą sa k svojej ├║lohe.

Podporovan├ę form├íty s├║borov si m├┤┼żete pozrie┼ą v nastaveniach:

Ceny a predplatn├ę

Softv├ęr ako tak├Ż nem├í bezplatn├Ż ani sk├║┼íobn├Ż pl├ín. Bezplatn├í verzia v├ím umo┼ż┼łuje skenova┼ą s├║bory, ale pri obnove s├║borov budete musie┼ą zvoli┼ą licenciu.

Ak h─żad├íte jednorazov├║ funkciu, vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov to nemus├ş by┼ą spr├ívna vo─żba. M├┤┼żete v┼íak skontrolova┼ą, ─Źi softv├ęr dok├í┼że obnovi┼ą va┼íe straten├ę s├║bory. Ak je to mo┼żn├ę, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą pre ktor├Żko─żvek z va┼íich preferovan├Żch platen├Żch programov.

Softv├ęr je k dispoz├şcii v troch pl├ínoch. M├┤┼żete si vybra┼ą pl├ín, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím. Porovnajte funkcie pon├║kan├ę v pl├ínoch Standard, Professional a Premium a vyberte si t├║, ktor├í v├ím najlep┼íie vyhovuje.

Rozdiely pon├║kan├ę ka┼żd├Żm z t├Żchto pl├ínov by boli dostato─Źne zrejm├ę z obr├ízku vy┼í┼íie. Upozor┼łujeme, ┼że ide o predplatn├ę na jeden rok. M├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że z├şskate z─żavu, ak p├┤jdete s dvojro─Źn├Żm pl├ínom.

Pl├íny predplatn├ęho s├║ dod├ívan├ę s 30-d┼łovou z├írukou vr├ítenia pe┼łaz├ş. M├┤┼żete ma┼ą dokonca pr├şstup k 24 x 6 vyhraden├í podpora.

Nieko─żko v├Żhod a nev├Żhod n├ístroja na obnovu fotografi├ş

Rovnako ako pre ka┼żd├Ż n├ístroj alebo softv├ęr, aj s Stellar Photo Recovery n├íjdete nieko─żko v├Żhod a nev├Żhod.

Pros

 • Okrem fotografi├ş v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą obnovi┼ą zvukov├ę a video s├║bory. To by mala by┼ą funkcia v ostrom kontraste s in├Żmi mo┼żnos┼ąami softv├ęru na obnovu fotografi├ş.
 • R├Żchlej┼í├ş v├Żkon a r├Żchlos┼ą obnovy.
 • Dok├í┼że dokonca obnovi┼ą va┼íe s├║bory

Zápory

 • H─żadanie prie─Źinkov m├┤┼że by┼ą trochu zlo┼żit├ę.
 • Nem├┤┼że obnovi┼ą s├║bory polaroid RAW.

Z├ívere─Źn├ę pozn├ímky

Tak efekt├şvne a efekt├şvne m├┤┼że by┼ą obnovenie hviezdnych fotografi├ş pre va┼íu ├║lohu obnovy ak├ęhoko─żvek po─Źtu straten├Żch alebo po┼íkoden├Żch s├║borov, ktor├ę m├┤┼żete ma┼ą. Jednoduch├Ż dizajn by z neho urobil jednu z ve─żmi preferovan├Żch mo┼żnost├ş, preto┼że v├ím poskytuje pr├şstup k vynikaj├║cemu v├Żkonu v ka┼żdom pr├íve.

Vyberte si perfektn├Ż pl├ín pod─ża svojich preferenci├ş a svoju vo─żbu nebudete ─żutova┼ą.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/32bJYcc