Huwaei: nov├Ż z├ívod 5G v Eur├│pe

Napriek otvorenej nevra┼żivosti Spojen├Żch ┼ít├ítov, Huawei nebol odraden├Ż a pokra─Źoval na ceste k expanzii Infra┼ítrukt├║ra 5G; Preto je potrebn├ę roz┼í├şri┼ą v├Żrobn├║ sie┼ą. Pod─ża vyhl├ísenia prezidenta ─Ź├şnskeho gigantu bude v┼íetko pripraven├ę na otvorenie tov├írne vo Franc├║zsku, prvej v Eur├│pe pre Huawei.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Spolo─Źnos┼ą Huawei uv├ídza na trh P40 Lite v Eur├│pe: tu s├║ vlastnosti a ceny

HUAWEI SA ┼ŻIADA O ROZ┼á├ŹRENIE SIE┼ĄOV 5G, PRV├ëHO EUR├ôPSKEHO FAKTORU PRIPRAVEN├ë NA OTVORENIE

Huawei je nezastavite─żn├Ż: spolo─Źnos┼ą je l├şdrom v 5G infra┼ítrukt├║re Evosmart.it

Liang Huakr├í─żovsk├Ż prezident Technol├│gia Huaweipovedal, ┼że spolo─Źnos┼ą bude dobre investova┼ą 200 mili├│nov eur v prvej f├íze uvedenia v├Żrobn├ęho z├ívodu do prev├ídzky. O─Źak├íva sa, ┼że tento nov├Ż z├ívod bude dobre vytvoren├Ż 500 nov├Żch pracovn├Żch miest, Vlastne Sie┼ą 5G S├║ d├┤le┼żit├Żm m├ş─żnikom pre technologick├Ż pokrok ka┼żdej krajiny a to viedlo k novej rase pri uplat┼łovan├ş nov├Żch technol├│gi├ş.

Huawei, ktor├í zasielala v┼íetky poplatky s├║visiace s vyu┼ż├şvan├şm svojej infra┼ítrukt├║ry na ├║─Źely ┼ípion├í┼że odosielate─żovi, je jednou z ved├║cich spolo─Źnost├ş v telekomunika─Źnom sektore, najm├Ą v Sie┼ą 5G, Pr├íve v d├┤sledku ned├ívneho politick├ęho konfliktu sa v┼íak na z├ípadn├Żch trhoch, najm├Ą v USA a vo viacer├Żch eur├│pskych krajin├ích, vyskytlo ve─ża probl├ęmov. ale Huaweislovami Liang Hua├üno, nie─Źo uk├ízal, okrem toho, aby odradil:ÔÇ×T├íto tov├íre┼ł bude z├ísobova┼ą cel├Ż eur├│psky trh, nielen Franc├║zsko. ─îinnosti na┼íej skupiny s├║ zast├║pen├ę na celom svete a preto potrebujeme glob├ílnu v├Żrobn├║ stopu. ÔÇť

tak Huawei Cie─żom nie je len upevni┼ą a roz┼í├şri┼ą svoju poz├şciu na eur├│pskom trhu. Spolo─Źnos┼ą tvrden├şm, ┼że je pr├ştomn├í na celom svete, zopakovala svoje amb├şcie roz┼í├şri┼ą ju. Infra┼ítrukt├║ra 5G okolo sveta. T├íto nov├í sie┼ą bude tie┼ż sp├íja┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo zariaden├ş internetu vec├ş, inteligentn├Żch dom├ícich aplik├íci├ş a internetu smartphones, v┼íetky trhy, na ktor├Żch Huawei Teraz k dispoz├şcii.

cez: Gizmochina