Huwaei: nov├í tov├íre┼ł na 5G v Eur├│pe

Napriek otvoren├ęmu nepriate─żstvu zo Spojen├Żch ┼ít├ítov, Huawei nie je odr├ídzan├Ż a pokra─Źuje v ceste smerom k jeho roz┼íirovaniu 5G infra┼ítrukt├║ra; na tento ├║─Źel je potrebn├ę roz┼í├şri┼ą v├Żrobn├║ sie┼ą. Pod─ża vyhl├ísen├ş prezidenta ─Ź├şnskeho gigantu by bolo v┼íetko pripraven├ę na otvorenie v├Żrobn├ęho z├ívodu vo Franc├║zsku, ktor├Ż je pre Huawei v├┤bec prv├Ż v Eur├│pe.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Spolo─Źnos┼ą Huawei ofici├ílne uv├ídza svoje P40 Lite v Eur├│pe: tu s├║ vlastnosti a cena

HUAWEI PRESVED─îILO ROZ┼á├ŹRENIE SIE┼ĄOV 5G, PRV├ü EUR├ôPSKA FAKTORIA PRIPRAVEN├ü NA OTVORENIE

Huwaei: nov├í tov├íre┼ł na 5G v Eur├│peSpolo─Źnos┼ą Huawei je nezastavite─żn├í: spolo─Źnos┼ą je l├şdrom v oblasti infra┼ítrukt├║ry 5G Evosmart.it

Liang Hua, s├║─Źasn├Ż prezident Huawei Technologies, uviedla, ┼że spolo─Źnos┼ą bude dobre investova┼ą 200 mili├│nov eur v prvej po─Źiato─Źnej f├íze v├Żrobn├ęho z├ívodu. O─Źak├íva sa, ┼że nov├í tov├íre┼ł sa vytvor├ş dobre 500 nov├Żch pracovn├Żch miest, V s├║─Źasnosti Siete 5G s├║ d├┤le┼żit├Żm m├ş─żnikom pre technologick├Ż pokrok v jednotliv├Żch krajin├ích, ─Źo vedie k novej rase smerom k zav├ídzaniu nov├Żch technol├│gi├ş.

Huawei, ktor├í zaslala odosielate─żovi v┼íetky poplatky, ktor├ę mu vznikaj├║ pri vyu┼ż├şvan├ş jeho infra┼ítrukt├║ry na ├║─Źely ┼ípion├í┼że, je jednou z ved├║cich spolo─Źnost├ş v telekomunika─Źnom sektore, najm├Ą v oblasti Siete 5G, Napriek tomu, pr├íve kv├┤li ned├ívnym politick├Żm konfliktom, na z├ípadnom trhu, najm├Ą v Spojen├Żch ┼ít├ítoch a niektor├Żch eur├│pskych krajin├ích, vzniklo ve─ża probl├ęmov. ale Huawei, slovami Liang Hua, ├íno, dok├ízalo to v┼íetko, ale odradilo:

ÔÇ×T├íto elektr├íre┼ł bude z├ísobova┼ą cel├Ż eur├│psky trh, nielen Franc├║zsko. ─îinnosti na┼íej skupiny s├║ pr├ştomn├ę na celom svete, a preto potrebujeme glob├ílnu v├Żrobn├║ stopu. ÔÇťÔÇť

potom Huawei jej cie─żom nie je len upevni┼ą a roz┼í├şri┼ą svoju poz├şciu na eur├│pskom trhu. T├Żm, ┼że spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że je pr├ştomn├í na celom svete, potvrdzuje svoje amb├şcie roz┼í├şri┼ą svoje p├┤sobenie 5G infra┼ítrukt├║ra po celom svete. Tieto nov├ę siete tie┼ż spoja ve─żk├ę mno┼żstvo zariaden├ş internetu vec├ş, aplik├íci├ş pre inteligentn├ę dom├ícnosti a smartf├│ny, v┼íetky trhy, na ktor├Żch Huawei je u┼ż pr├ştomn├Ż.

via: Gizmochina