Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei získala najväčší podiel na trhu smartphones v Číne v druhom štvrťroku. Apple a iní upadajú: Canalys

Spoločnosť Huawei opäť dosiahla rekordný podiel na trhu vo svojej domovskej krajine a je opäť jedinou spoločnosťou, ktorá zaznamenala zvýšenie svojho ročného rastu.

Huawei začala znižovať svoju závislosť od amerických dodávateľov, aby sa posunuli vpred: správa

Podľa prieskumu trhu v Canaly sa spoločnosť Huawei v druhom štvrťroku 2019 ujala vedenia v Číne a dosiahla najväčší trhový podiel zo všetkých smartphones za posledných osem rokov.

Údaje ukazujú, že Huawei poslal 37,3 Milióny jednotiek dosiahli v porovnaní s predchádzajúcim rokom mieru rastu 31% v porovnaní s 28,5 Milióny jednotiek s trhovým podielom 27 v rovnakom období minulého roka,6 boli doručené.

Je potrebné poznamenať, že údaje v správe zahŕňajú údaje o predaji spoločnosti Huawei a jej dcérskej spoločnosti Honor, ktoré pre materskú spoločnosť vykonávajú fantastickú prácu.

Okrem spoločnosti Huawei klesli konkurenti, počet OPPO klesol o 18%, dodávky dosiahli 17,9 Milióny jednotiek; Zníženie Vivo o 19%, doprava 17,1 Milióny kusov; Jáhly klesli o 20%, dosiahli zásielky 11,5 Milióny jednotiek; Apple Klesol o 14% a doručil sa 5,7 Milióny jednotiek.

„Zaradenie spoločnosti Huawei na zoznam subjektov USA vyvolalo neistotu v zahraničí, ale v Číne spoločnosť pristúpila k urýchľovaču,“ uviedla Mojia, analytička spoločnosti Canalys.

Spoločnosť intenzívne investuje do svojich offline predajov, aby zostala v krajine agresívna a priťahuje spotrebiteľov z konkurenčných značiek, ako sú Oppo a Vivo.

26. júla spoločnosť Huawei uviedla na trh svoj smartfón Mate 20 X 5G v Číne za veľmi prijateľnú cenu a očakáva sa, že ponúkne spoločnosti dobrú grafiku.

Správa tiež zdôrazňuje, že interné technológie čipovej sady a modemu spoločnosti Huawei prekonajú konkurenciu, keďže čínski operátori predávajú 5G.

Huawei získala najväčší podiel na trhu smartphones v Číne v druhom štvrťroku. Apple a iní upadajú: Canalys 1

Huawei získala najväčší podiel na trhu smartphones v Číne v druhom štvrťroku. Apple a iní upadajú: Canalys 2