Huawei Y9s s├║ ofici├ílnymi hr├í─Źmi: Kirin 710F, 6 GB RAM a ve─żmi atrakt├şvna cena

Huawei Y9s bola ofici├ílne ohl├ísen├í. Smartphone m├í ve─żmi podobn├ę technick├ę vlastnosti Honor 9X Pro, vydan├ę iba pred nieko─żk├Żmi mesiacmi. Spolo─Źnos┼ą u┼ż vydala Technick├ę ┼ípecifik├ície a to Cena,

K dispoz├şcii vo viac ako 170 krajin├ích po celom svete, Huawei je ve─żmi akt├şvna spolo─Źnos┼ą na jednotkovom trhu mid-range, Posledn├ę ozn├ímenie je Huawei Y9s, zariadenie s uzn├ívan├Żm technick├Żm listom. N├íjdeme SoC Kirin 710F, 6 GB RAM a 128 GB intern├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor (roz┼í├şrite─żn├Ż prostredn├şctvom microSD).

Huawei Y9s s├║ ofici├ílnymi hr├í─Źmi: Kirin 710F, 6 GB  RAM a ve─żmi atrakt├şvna cena 1

┼íou, ak z├írez nie je pr├ştomn├Ż, m├í uhloprie─Źku 6, 59 ÔÇ│ a rozl├ş┼íenie FullHD +. Jeden bude umiestnen├Ż vzadu trojit├í kamera 48 MP, 8 MP (ultra ┼íirok├Ż uhol) a 2MP; vpredu dokonca 16-megapixlov├Ż vyskakovac├ş fotoapar├ít.

Huawei Y9s s├║ ofici├ílnymi hr├í─Źmi: Kirin 710F, 6 GB  RAM a ve─żmi atrakt├şvna cena 2

Prev├ídzka produktu bude bat├ęria od 40 000 mAh, kompatibiln├ę s r├Żchlym nab├şjan├şm. Na jednej zo str├ín bude tie┼ż port USB Type-C a sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov. Zvolen├Ż softv├ęr je EMUI 9,1, na z├íklade Android Pie 9,

Huawei Y9 pr├şde ─Źoskoro do Iraku a bude za to cena 239 dol├írov (pribli┼żne 216 eur). Zatia─ż nie je jasn├ę, ─Źi sa model dostane aj na in├ę trhy vr├ítane talianskych.