Huawei Watch GT 2e: športové smartwatch budú vydané 26. marca spolu so sériou P40

Huawei Watch GT 2nd sara odhalili Ďalšie 26. marca, spolu s dlho očakávanou sériou P40. Po vyhlásení technických špecifikácií pred niekoľkými dňami to bolo dnes oficiálne oznámené ten, kto by sa mal časovo zhodovať s prezentáciou.

Huawei pracuje na novom inteligentné hodinky, známe pod menom Watch GT2e. Dizajn a technické údaje sú veľmi podobné tým, ktoré sú uvedené v Watch GT2 (momentálne je k dispozícii na kúpu) Amazon), staršia verzia. Ale nový model má nejaké estetické voľby ideálne pre sportfans,

Na potvrdenie jednotky a dátumu začiatku, a film, ktorý trvá niekoľko sekúnd, ho zverejnil Weibo, kde si tiež môžeme prečítať „duch a energia skúmania“. Boli tiež uverejnené niektoré plagáty ktorí očakávajú, že tento produkt bude navrhnutý pre ľudí, ktorí majú veľmi športový štýl.

Huawei Watch GT 2e: športové smartwatch budú vydané 26. marca spolu so sériou P40 1Huawei Watch GT 2e: športové smartwatch budú vydané 26. marca spolu so sériou P40 2Huawei Watch GT 2e: športové smartwatch budú vydané 26. marca spolu so sériou P40 3

Batéria je vypnutá 455 mAh by mal zabezpečiť autonómiu približne 2 týždne, Dátový list by podľa najnovších klebiet mal obsahovať kruhový AMOLED displej od 1, 39 palcov, barometer, akcelerometer, gyroskop, kompas, snímač srdcovej frekvencie, krokomer, snímač pohybu, mikrofón, GPS a Bluetooth 5,1, Huawei si môže vybrať aj jednu procesor nízka spotreba energie, na zvýšenie autonómie.