Huawei Watch GT 2 začína 19. septembra

Okrem uvedenia svojej ďalšej vlajkovej lode Mate 30 Pro čínsky gigant dnes oznámil, že 19. septembra uvedie na trh Huawei Watch GT v Mníchove. 2 predstaví predchádzajúcu vlajkovú loď Mate v októbri minulého roka.

Huawei potvrdila spustenie Watch GT 2 prostredníctvom oficiálneho príspevku Weibo, ktorý nájdete nižšie. Obsahuje ukážkové video, ktoré potvrdzuje, že ide o inteligentné hodinky je poháňaný nedávno ohláseným čipom Kirin A1 pre nositeľné výrobky Huawei, To ukazuje, že dizajn bude dosť podobný dizajnu prvej generácie Watch GT, ale úniky naznačujú, že na palube môžeme očakávať tenšie puzdro a väčšiu obrazovku.

Huawei Watch GT 2 začať

Okrem toho oznamuje hodinky Huawei Watch GT pôsobivá výdrž batérie až 30 dní pri napájaní z batérie v pohotovostnom režime. Jeho nástupca bude stavať na tomto dedičstve a pravdepodobne bude mať 445 mAh batériu o niečo väčšiu ako 420 mAh v Watch GT.

Hodinky budú pravdepodobne naďalej používať interakcie z nehrdzavejúcej ocele, keramických rámov a dizajnu dvojitej koruny. Opäť bude mať integrovaný GPS na sledovanie pohybu na cestách bez smartfónu. Medzi nové v mixe patrí reproduktor a mikrofón, ktoré môžete použiť na telefonovanie, ale ktoré si vyžadujú podporu LTE. Toto sa ešte nepotvrdilo.

Úniky tiež naznačujú, že Huawei Watch GT 2 v dvoch variantoch, d. H. Classic a Sport, je prepustený. Budeme musieť počkať na oficiálne podrobnosti do budúceho týždňa spolu s informáciami o cenách a dostupnosti.