Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei Watch GT 2 využite skvelú akciu v Boulanger

Dobré ponuky pokračujú v sekcii high-tech položiek so skvelými akciami na pripojené hodinky.


V Boulangeri sú na rade Huawei Watch GT 2 (hnedý remienok), aby ste získali príjemnú zľavu. Oveľa dostupnejšie na pár dní, teraz je čas ho objaviť.

Huawei Watch GT2 v skratke

  • High-tech hodinky v konvenčnom štýle
  • Veľmi veľká autonómia
  • Má integrované GPS

Po zľave 30 € klesnú pripojené hodinky z 159,00 € na 129,00 €, čo predstavuje 18 % zníženie pôvodnej ceny.

Pripojené hodinky Huawei Watch GT2 za 129,00 € v Boulanger

(Veľmi) dobrý plán Boulanger na hodinkách Huawei

Táto akcia nie je jedinou platnou výhodou ponuky Boulanger. Značka vám dáva možnosť zaplatiť za objednávku v niekoľkých splátkach. Poskytuje vám tiež prístup k rôznym možnostiam doručenia (s možným doručením k vám domov nasledujúci deň), ako aj bezplatné vyzdvihnutie v predajni. Autom si ľudia, ktorí sa ponáhľajú, môžu vyzdvihnúť nákup už za hodinu.

Boulanger tiež poskytuje záruku 2 rokov na vašich pripojených hodinkách. Nakoniec máte k dispozícii rôzne možnosti. S Boulanger Infinity si môžete nechať opraviť svoje spotrebiče bez obmedzenia. S prenájmom môžete využiť Huawei Watch GT2 na veľmi špecifickú príležitosť. Stránka vám tiež poskytne vlastné chrániče obrazovky.

Huawei Watch GT2: high-tech hodinky s dlhou výdržou batérie

O pripojených hodinkách od Huawei musíme teraz uviesť niekoľko detailov, pretože jednoznačne stoja za pozretie. V prvom rade je pozoruhodná svojou vytrvalosťou. Vo svojom 46 mm formáte ponúkajú Watch GT2 až 2 týždňov pohotovostného režimu, dostatočná životnosť na podporu aj dlhých vonkajších ciest.

Zároveň má všetky funkcie užitočné pre tie najintenzívnejšie aktivity. Jeho vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov vám umožňuje sprevádzať vás aj počas vašich vodných výletov. Pre fanúšikov pešej turistiky a iných druhov výletov ponúka GPS presnejšiu geolokáciu. S týmto sa nemožno stratiť!

Huawei Watch GT2 sú kompatibilné s Androidom a iOS. Vďaka bluetooth dokáže zobrazovať notifikácie z vášho smartfónu priamo na vašom zápästí. Umožňuje vám tiež ovládať hudbu a nájsť telefón, aj keď je v tichom režime.

Huawei Watch GT2

Pripojené hodinky Huawei Watch GT2 za 129,00 € v Boulanger

Ďalšie pripojené hodinky na vás čakajú

Určite ste to pochopili: prepojené hodinky od Huawei majú silné argumenty. Boulanger má však v ponuke aj iné modely.

Váhanie medzi niekoľkými hodinkami? Nezostávajte sami. Naše porovnanie najlepších pripojených hodiniek vám môže pomôcť vybrať príslušenstvo, ktoré vám chýba.