Huawei Video vydá tento mesiac štyri filmy, kým vyjdú…

premiéry domáceho kina huawei

So všetkým týmto problémom s koronavírusom vo svete a obmedzením, ktoré to prinieslo, platformy videa na požiadanie hlásili neuveriteľný nárast objemu prenosu, ktorý sa pohybuje cez ich servery. Y ako nie? Ak sú ľudia zavretí doma, určite budú hľadať, čo robiť, aby si krátili čas.

S toľkým voľným časom ste už určite videli všetko nové, čo pre vás Netflix prináša. Ak áno a nemôžete nájsť nič nové, čo by ste mohli vidieť, povedzme vám, že máte šťastie, najmä ak vlastníte Huawei. Dôvod? Počas tohto mesiaca apríl bude mať premiéru Huawei Video 4 exkluzívne filmy.

Používatelia Huawei Video si budú môcť vychutnať filmové premiéry bez toho, aby opustili domov

huawei video a protiprúdové filmy

Znamená to, že uvidíte film pred mnohými inými ľuďmi len preto, že máte Huawei? No áno, to je práve to. Spoločnosť Huawei sa rozhodla počas blokovania spolupracovať so spoločnosťou A Contracorriente Films Používatelia Huawei Video si užijú niektoré filmy skôr ako ostatní. To všetko bez nutnosti opustiť domov.

Iniciatíva je súčasťou kampane #HuaweiContigo čínskej spoločnosti. Snaží sa tak priblížiť spoločnosť svojim zákazníkom ako nikdy predtým, čo im umožní užívať si exkluzívny obsaha najmä v súčasných podmienkach.

Prvý film v premiére bude dostupný od pondelka 6 apríla a celkovo budú uvoľnené 4 rôzne tituly prostredníctvom Huawei Video. Toto je program premiéry:

  • 6 Apríl – “Vášeň v umení”
  • 8 Apríl – „Vivárium“
  • 10. apríl – “Radosť z maličkostí”
  • 17. apríla – “Profesori zo Saint-Denis”

Tieto štyri filmy budú dostupné všetkým používateľom Huawei Video na základe požičovne. Každý z nich bude stáť 6, 95 eur (menej ako lístok do kina) a po nákupe ich budete môcť vidieť 48 hodín.

Huawei Video je platforma, ktorá sa rýchlo rozšírila

online domáce kino s videoplatformou huawei

Štyri filmy, ktoré vyjdú tento mesiac, sú súčasťou viac ako 50 000 titulov, ktoré má Huawei Video pre teba. Okrem toho sa k tomuto číslu pridáva viac ako 30 000 bezplatných videí, ktoré slúžia ako doplnok k hlavnému obsahu platformy.

Huawei Video bolo uvedené na trh v Taliansku a Španielsku v roku 2018a k dnešnému dňu má už viac ako 140 miliónov aktívnych používateľov každý mesiac po celom svete. Okrem toho sa jeho ponuka v Európe rozrástla na 12 krajín vrátane Francúzska, Nemecka, Spojeného kráľovstva a dokonca aj Ruska.

Prémiový obsah Huawei Video si môžete vychutnať dvoma spôsobmi. Prvý, mesačné predplatné ako Netflix; druhý prostredníctvom individuálneho prenájmu titulov. Vaše sťahovanie Je zadarmo a je k dispozícii v obchode Android Play.

HUAWEI Video

Čo si myslíte o iniciatíve? Páčilo sa nám to, pretože aj keď musíte zaplatiť „vstup“, štyri filmy budete môcť vidieť oveľa skôr ako ktokoľvek iný.