Huawei: predalo sa viac ako 100 miliónov smartphones Watch GT tiež robí dobre

Výkon spoločnosti Huawei v prvej polovici roku 2019 je pôsobivý. Po konferencii v Číne, kde sa očakáva nová Nova 5, čínsky výrobca skutočne oznámil, že tak urobil odoslaných viac ako 100 miliónov smartphones počas prvých piatich mesiacov v roku, Tieto informácie potvrdzujú veľký úspech a rast značky v posledných rokoch 4 ročne.

Predstavte si, že rok 2015 dosiahol rovnaké výsledky v decembri 2016 v októbri 2016 v septembri 2016 a 18. júla 2018 18. júla. Tento rok sa však medzník dosiahol 30. mája. V praxi sa preprava Huawei zvýšila z 3 miliónov až 2010 miliónov jednotiek 2018.

Huawei: predalo sa viac ako 100 miliónov smartphones Watch GT tiež robí dobre 1

Nie je to len smartphones čo sa darí. Giant od spoločnosti Shenzhen v skutočnosti oznámil, že série smartwatch Watch Huawei Watch GT funguje dobre. Zásielky majú odovzdaný 2 miliónov jednotiek. Význam tohto úspechu sa pripisuje starostlivosti o materiály a univerzálnosť týchto zariadení určených špeciálne pre športové publikum.

Štandardný model GT má telo z nehrdzavejúcej ocele s krúžkom aj z keramiky. Gombík je 46 mm a má AMOLED da displej 139 palcov. Vďaka svojej vodotesnosti až do 5 atmosféry. Je to elegantné a športové zariadenie, ktoré uspokojí vkus rôznych typov používateľov.

Stručne povedané, Úspech spoločnosti Huawei je nepopierateľný, Na druhej strane potvrďte rovnaké údaje IDC týkajúce sa prvého štvrťroka 2019. Čínska spoločnosť odišla Apple na druhom mieste má 17% podielu na trhu mínus štyri percentuálne body od najvyššieho bodu v rebríčku Samsung.