Huawei ponúka množstvo možností nosenia od hodiniek Huawei Watch Fit Elegant a Huawei…

Spoločnosť Huawei pokračuje v rozširovaní portfólia prenosných počítačov, ktorých segmentov je väčšina, čo sa týka nákupu, nákupu a predaja.

Možnosti Huawei sa obnovia a zmiznú z nosného segmentu, pričom budú mať k dispozícii neobmedzené množstvo prémiových a kvalitnejších zariadení, ktoré budú schopné autonómie batérií, ako aj ich monitorovania. Väčšina značiek, ktoré má k dispozícii, nie sú k dispozícii žiadne z nasledujúcich modelov: Huawei Watch Fit Elegant, viac inteligentných inteligentných modelov pre Huawei, Huawei Band 6Ide o inteligentnú inteligentnú počítačovú technológiu s rozlíšením FullView AMOLED.

Ide o jeden z najdôležitejších modelov hodiniek Huawei Watch Fit, ktoré sú navrhnuté pre dizajn Apple Watch, e isso é uma coisa da qual se gosta ou não. Naše možnosti sú rôzne, čo sa týka popredia a popredných dodávateľov, ale aj poskytovateľov potrebných na to, aby ste dosiahli väčšiu prioritu, než akú máte, inteligentnú a efektívnu.

Elegantné hodinky Huawei Watch: osobný tréner, žiadny seu puls

Platí to od roku 2020 do prvého modelu Huawei Watch Fit, od marca do roku 2015 a elegantne. O inteligentných inteligentných reproduktoroch, ktoré majú najväčší rad retangulárnych snímok, jedenásť sérií a rad nových značiek, ako napríklad: Najnovšie a najpopulárnejšie typy inteligentných reproduktorov, ktoré majú väčšiu identifikačnú hodnotu. minimalistická edição.

A nova edição Elegant apresenta um corpo de relógio em aço inoxidável com uma superfície de vidro polido. Dobrá ergonómia zaručuje maximálnu možnú mieru úmrtnosti. Kompaktné a extrémne kompaktné hodinky Huawei Watch Fit sú elegantné a pohodlné, takže si môžete vybrať z mnohých obľúbených a obľúbených prírodných variantov.

Žiadne kamery, alebo Huawei Watch Fit Elegantné, elegantné, novodobé, špeciálne monitorované, vyrobené z SpO2, ktoré majú veľký priemer, ako aj široké spektrum použitia 24/7 môžete využiť viac ako jednu možnosť. Všetko, čo môžete sledovať, nie je spievané, je to tak, Huawei Watch Fit Hodinky majú široký sortiment monitorovania, ovládania a snímania TruSeen ™4.0 e TruSleep ™ 2.0, algo que já podíamos encontrar no seu antecessor.

K dispozícii je 96 rôznych modelov, ktoré sú k dispozícii pre nosenie mobilných telefónov Huawei, alebo Watch Fit Elegant. Obsahuje 12 elegantných športových doplnkov, ktoré odpovedajú na svoju obľúbenú hudbu a nájdete v nich exkluzívne hodinky Watch Fit. Hniezdo je interativos, alebo použitie vašich sprievodných programov, ktoré vám pomôžu pri varení. 6 18 minút, čo môže byť jeden z najdôležitejších aspektov, ako je kardiorespirácia, lokalizácia brušnej dutiny, bolesť brucha alebo bolesť brucha, čo môže mať za následok melhorar a sua postura durante o dia de trabalho. Qualquer que seja a opção, os utadadores terão semper um PT só para si, no seu pulso, com pequenas demonstrações de como deve ser feito cada exercício.

O Hodinky Huawei Fit Elegantné vrátane 13 typových čísel, ktoré sú k dispozícii pre tipy aportporty. Správne, oddelene ako Corrida a analógové pre ďalšie prenosy signálu a GPS obsahujú snímače múltiplos. Inteligentná technológia Huawei zaručuje, že využije všetky svoje orientačné rýchlosti a tempo v reálnom čase, ako napríklad v prípade, že sa dotknete niektorých z nich.

Všetky typy inteligentných a inteligentných hodiniek, Huawei Watch Fit Elegantné a dodávané s 10 rôznymi dobíjacími batériami, mesačnými a monitorovacími kapacitami a vlastnými ligami. Všetky dostupné veľkosti sú zahrnuté v technologických a technologických rámcoch spoločnosti Huawei, ako napríklad v prípade, že máte k dispozícii veľké množstvo záruk, ktoré zaručujú spoľahlivú a úspornú batériu.

Suma, hodnota je nová Hodinky Fit od spoločnosti Huawei predstavujú jednu z najdôležitejších skúseností s dizajnom, materiálom a funkciami. Používatelia môžu využívať všetky svoje obľúbené možnosti sledovania a monitorovania inteligentného inteligentného dizajnu, o Huawei Watch Fit Elegant a dokonalú dokonalosť.

Príslušenstvo: Huawei 6G: lançamento em 2030, príprava na rok 2017 a dlhé obdobie.

HODINKY HUAWEI FIT

PVP: 129,99 €

CORES DISPONĂŤVEIS: Preto e Branco

Pásmo Huawei 6: inteligentná inteligentná komunikácia s FullView

Huawei uvádza na trh svoj rad Huawei Band 6Ide o inteligentné pásmo so širokým rozlíšením a širokým spektrom FullView AMOLED de 1, 47 polegadas com uma relação ecrã-corpo de 64%, que garante aos utadadores about acesso a mais informação, num design ainda mais elegante. Além disso, skupina Huawei 6 Herná a autonómia duas semanas da batéria[3] característica dos produtos wearables da marca.

Čo sa týka monitorovania, precisa da saúde duas das principais funcionalidades que se espera encontrar numa banda inteligente. Com isto em mente, Huawei Band 6 extrémna výška žiadneho dizajnu, materiál a typ technickej kontroly monitorovania. Pásmo Huawei 6 Ide o inteligentné pásmo, ktoré má k dispozícii a monitoruje oxidáciu a nespôsobuje žiadny spanges (SpO2). e calendário do ciclo menstrual.

Para os amantes de fitness, a nova Band 6 da Huawei, suporta os, já habituais, 96 modos de treino, de entre os quais podemos encontrar 11 modos de treino profissionais, tais como, corridas interiores e exteriores, ciclismo e, o novo, salto à corda, e ainda 85 modos customizados, vrátane dobrej kondície, jogového cvičenia a cvičenia. Pásmo Huawei 6 Profesionálne algoritmy výkonu Profesionálny prehľad modelov TruSport ™ od spoločnosti Huawei, ich rozsah, ako základná charakteristika a základná charakteristika, multidimenzionálne rozmery, rôzne charakteristiky a frekvencie pohybu. Capacidades de exercício, bem como o tempo needário de recuperação.

Pásmo Huawei 6 conta com um ecrã FullView AMOLED de 1, 47 polegadas com uma resolução de 194*368 e 282PPI para exibir um conteúdo com cores vivas. Porovnajte viac ako 148% maior, ako relacão ecrã-corpo também melhorou para 64%. Informácie o farebných proporciách môžu mať jednu z najdôležitejších informácií o vašom systéme:

Pásmo Huawei 6 herná a dlhá batéria trvá, ako dlho budem nosiť svoje mobilné telefóny Huawei, ktoré spotrebúvajú energiu a časť svojho života. Doplnok k čipovým sadám s účinnosťou a algoritmom, ktorý je inteligentný pre energiu, a Huawei Band 6 permite uma monitorização contínua do ritmo cardíaco e do sono com uma duração de até 14 dias de batteryia com uma utilização ininterrupta[5]. Além disso, skupina Huawei 6 suporta o carregamento rápido característico da marca, onde um carregamento de apenas cinco minutos pode suportar a banda smarte para até dois dias de utilização típica.

Pásmo Huawei 6 čo najviac revolúcie a formy konvenčných ump pulzových inteligentných fitnes, como também é o wearable de pulso, de entrada de gama, mais versátil no mercado. Nájdite inšpiráciu „Buďte väčší k lepšiemu“, pásmo Huawei 6 inteligentné duševné skúsenosti, ktoré sa prejavujú 24/7Ajudando os utilizadores a establishmentelecer novas formas de viverem um estilo de vida saudável e ativo.

Pásmo HUAWEI 6

PVP: 69,99 €

CORES DISPONĂŤVEIS: Preto; Rosa; Verde/Azul e Laranja (exkluzĂ­vne online)

Related Articles

Back to top button