Huawei P40 Pro: prvý pohľad na prototyp

Počas testu Huawei Mate XS, nového skladacieho telefónu vo verzii 2020, dostali kolegovia spoločnosti Digital Trends to, čo sa javí ako prvý prototyp jedného z chytrých telefónov patriacich do rodiny P40. Po počiatočnom skepticizme prišli otázky, ale nemohli ho použiť, natož ukázať, čo je predný panel, ale iba zadný kryt.

Aj keď zariadenie bolo prototypom, dá sa očakávať, že produkt bude mať podobný dizajn ako na obrázku: potvrdenie v nasledujúcom vyhradenom uvedení na trh 26. marca na mimoriadnej udalosti v Paríži. Názvy Polarie a Blink na zadnej strane sú kódy, ktoré označujú značky Huawei a Leica, Nerafinované rendrovanie zobrazené na DT však určite neukazuje, čo bude Premium Edition rodiny radu P. Pravdepodobne je rozumné si myslieť, že je model P40 Pro.

Huawei P40 Pro: prvý pohľad na prototyp 1

Bude model Huawei P40 Pro zobrazený na fotografiách?

Z estetického hľadiska je zariadenie rafinované a so špičkovým vzhľadom: elegantné a vynikajúce, počnúc sfarbením a malými trikmi, ako sú rámy a hrany. V spoločnosti Huawei tvrdo pracovali na vytvorení veľmi pohodlné zariadenie v ruke: všeobecné rozmery odrážajú rozmery predchádzajúceho modelu P30 Pro, ale rohy a boky sú zaoblené, aby sa uľahčilo jeho uchopenie. Na prvý pohľad je vidieť, ako sa vlnité okraje podobajú okrajom iPhone 11 Pro.

Zdá sa, že všeobecný dizajn smartfónu by chcel navrhnúť, aby bol držaný vodorovne, presne ako bodový a strieľajúci fotoaparát. Prvýkrát, keď spoločnosť použila podobný štýl, sa nachádzala v rade 20120 P20, avšak zariadenie je ťažšie ako v minulom roku, čo znamená iba jednu vec: jednu batéria s dostatočným výkonom a veľká intenzita prúdu. Ak vezmeme do úvahy 4200 mAh (dobre optimalizované) na modeli 2019 a 4500 na zariadení Mate 30 Pro, je možné si myslieť, že spoločnosť môže svoju mimoriadnu samostatnosť ďalej zväčšovať. Avšak údajné P40 Pro je dobre vyvážený a váha v ruke sa necíti vôbec.

Huawei P40 Pro: prvý pohľad na prototyp 2

Modré sfarbenie je na druhej strane veľmi pekné – podľa kolegov DT – a vďaka nemu je oveľa živšie ako na fotografii. dúhový povrch v závislosti od odrazu svetla, V súčasnosti, ako prototyp, sú tieto vlastnosti najlepšie prevzaté bez toho, aby boli isté, že sú definitívne, pretože Huawei by mohla ohromiť a uvoľniť úplne nové farby a špecifikácie na niekoľkých frontoch.

Na strane kamery je to čínsky gigant, ktorý zvýšil štandardy vo fotografickom poli. Predpokladá sa, že fotografické snímače sú pre tento model tri, pričom prvý je 52 megapixelov, druhý vo formáte Cine (stále nevieme, čo o tom hovoria povesti) 40 Mpx a tretina pre telefóny od 8 Mpx s 5-násobným zväčšením.

Smartfón Huawei