Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei P40 Pro Premium Edition povrchy online

Vystúpil model Huawei P40 Pro Premium EditionITHome

Dátum uvedenia série Huawei P40 je hneď za rohom. Očakáva sa, že spoločnosť vydá tri varianty zariadení a už sme videli veľa povestí a netesností, ktoré ich obklopujú. Dnes sme práve dostali ďalšie informácie o prémiovej možnosti linky.

ITHome Nedávno si všimol Huawei P40 Pro Premium Edition na juhokórejskej maloobchodnej webovej stránke. Zoznam zahŕňal vykreslenie zariadenia, ako aj niekoľko kľúčových funkcií a špecifikácií.

Podľa ITHome, zariadenie by malo obsahovať a 6,7palcový 3, 160 ×1, 440 120 Hz displej, Kirin 990 5G SoC, 12 GB RAM a 512 GB úložného priestoru. Okolo chrbta by mala byť dodávaná s 52MP primárnou strelcom, 40MP objektívom, 8MP ultraširokým objektívom, 3D ToF senzorom a periskopickou kamerou. Vpredu by malo byť vydanie P40 Pro Premium Edition vybavené strelcom 32 MP a ďalším snímačom 3D ToF. Vytečené informácie tiež odhaľujú, že zariadenie by malo snímať odtlačky prstov na obrazovke, odolnosť proti vode IP68 a masívne 5, 500 mAh batéria, ktorá podporuje 50W rýchle nabíjanie.

Prečítajte si tiež: Úniková rýchlosť nabíjania série Huawei P40: Nečakajte, že dôjde k významnejšej inovácii

Pokiaľ ide o omietky, vidíme veľa toho, čo sme už videli. Zdá sa, že sklo zdobí prednú a zadnú časť zariadenia a kovový rám ho drží pohromade. Displej by mal mať výraznú krivku s tým, čo sa zdá byť výrezom dvojitého fotoaparátu v tvare pilulky vľavo hore. Zoznam bohužiaľ neodhalí nič o potenciálnej cene zariadenia.

Zdá sa, že tieto úniky sú pomerne spoľahlivé a už sme očakávali, že vydanie Huawei P40 Pro Premium Edition bude obsahovať mnohé z týchto funkcií. Ale, ako je to v prípade všetkých klebiet, všetky tieto informácie musíme zobrať so zrnkom soli, kým Huawei zariadenie tento mesiac oficiálne neodhalí.