Huawei P40 Pro má jeden ľahký a 10 -násobný zoom a P40 5X

Výrobca Huawei smartphones skompletizovať telefoto periscópio para permitir um zoom óptico sem precedentes e espera-se que Essa lente seja equipmentada em mais smartphones Spoločnosť Huawei neposkytuje žiadne analógové služby.

Nasledujúce informácie sú k dispozícii pre Ming-Chi Kuo, analógové údaje Medzinárodnej bezpečnosti TF a ďalšie. smartphones Zariadenia Huawei sú dodávané s telefaxom a faxom do roku 2020.

Viac ako Huawei P40 Pro ponúka praktické a praktické fotografie s rozlíšením 8 megapixelov, ktoré sú navrhnuté a schválené pre fotoaparát F. 4.0„Huawei P40 Pro ponúka viac ako prvý smartphone od spoločnosti Huawei a ponúka zväčšenie 10x.

A nova lente periscópio inclui and estrutura de prisma e espelho como uma atualização importante nas especificações de zoom óptico. Em comparação, o P30 Pro vem apenas com uma lente prismática, mas a lente periscópio do P40 Pro terá 2 čo znamená, že môžu mať viac ako 10 -násobný zoom.

Predchádzajúce a nasledujúce verzie Huawei používajú päťpercentnú zásielku s 5x em. smartphones, onde se incluem os Huawei P40, telefones Nova, telefones Honor, telefones Honor e telefones Mate.

Súvisiace články: Huawei Mate 50 je k dispozícii vo vyššej verzii .. Na Európe!

Zaregistrujte sa a ukážte si, čo je to Huawei, alebo čo robiť, aby ste mohli používať viacnásobné priblíženie a zväčšenie, aby ste získali 10 -násobnú orientáciu. 9 milhões de unidades. Vyberte si z 5 -násobného zväčšenia, približne 28 miliónov záberov. Celkom je to 37 miliónov dolárov do roku 2020, pričom sú porovnateľné. 9 milhões em 2019.

O analógovej verzii a rade smartfónov zo série Huawei P40 sa dodáva a ponúka. 40 000 e 50 000 juanov (570 a 713 dólares), o que parece ser o preço oficial da versão padrão.

Nájdete tu Huawei P30 Pro a ďalší smartfón Huawei, ktorý má k dispozícii viac než 10X štandardných fotoaparátov a Huawei P40 Pro, ktoré sú vybavené veľkým počtom predchodcov.

Zariadenie gostar de saber: – Huawei P40 e P40 Pro s novým dizajnom