Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei P40 Pro by mohol ma┼ą jednu ve─żk├║ v├Żhodu oproti Galaxy S20

  • Nadch├ídzaj├║ca s├ęria P40 od ÔÇőÔÇőspolo─Źnosti Huawei bude prvou verziou s├ęrie P, ktor├í sa bude dod├íva┼ą bez predin┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş Google, preto┼że spolo─Źnosti Huawei je st├íle zak├ízan├ę pracova┼ą so spolo─Źnos┼ąou Google.
  • O─Źak├íva sa, ┼że P40 Pro bude najlep┼íou odpove─Ćou spolo─Źnosti Huawei na telef├│ny iPhone 11 a Samsung Galaxy S20 Ultra, ─Źo znamen├í, ┼że sl├║chadlo bude ma┼ą vysok├║ cenu.
  • Nov├í spr├íva z Gr├ęcka teraz tvrd├ş, ┼że modely P40 bud├║ dostupnej┼íie ako telef├│ny S20, na rozdiel od toho, ─Źo hovorilo o ├║niku spred nieko─żk├Żch dn├ş.
  • Nav┼ít├şvte domovsk├║ str├ínku spolo─Źnosti BGR, kde n├íjdete viac pr├şbehov.

Koronav├şrus sp├┤sobuje zm├Ątok po celom svete, ale to nie je ani najv├Ą─Ź┼í├ş probl├ęm spolo─Źnosti Huawei. Spolo─Źnos┼ą sa chyst├í uvies┼ą na trh ├║plne nov├Ż telef├│n s├ęrie Huawei P, ktor├Ż bude sofistikovanej┼í├ş ako kedyko─żvek predt├Żm. Je to tie┼ż prv├Ż model s├ęrie P, ktor├Ż pr├şde s ve─żkou chybou: nedostatok predin┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş Google, na ktor├ę si kupuj├║ci na z├ípadn├Żch trhoch zvykli. Pre spolo─Źnos┼ą Huawei je jednou z vec├ş, ┼że pred├íva telef├│ny s Androidom ─Ź├şnskym z├íkazn├şkom, ktor├ş neo─Źak├ívaj├║, ┼że aplik├ície Google na t├Żchto zariadeniach bud├║, a ├║plne in├í vec, ktor├í presved─Ź├ş pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, aby pre┼íli na opera─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż je dod├ívan├Ż bez obchodu Play, Google Maps, Gmail, Chrome. , alebo H─żada┼ą.

Prepuknutie koronav├şrusu a z├íkaz USA bud├║ dva obrovsk├ę probl├ęmy, ktor├ę by mohli po┼íkodi┼ą telef├│ny P40 v z├ípadn├Żch krajin├ích. Jedin├Żm sp├┤sobom, ako zatrakt├şvni┼ą tieto telef├│ny, je ich predaj za dostupnej┼íiu cenu, a preto sa v├ím t├íto poves┼ą P40 Pro bude p├í─Źi┼ą, ak uva┼żujete o jej k├║pe.

Ak ste fan├║┼íikom telef├│nov Huawei P, mo┼żno u┼ż viete, ┼że spr├íva pred p├ír d┼łami povedala, ┼że telef├│n P40 bude ma┼ą rovnak├Ż probl├ęm ako telef├│n Galaxy S20. Mohlo by to by┼ą drah┼íie, ako sa o─Źak├ívalo, a ur─Źite drah┼íie ako iPhone 11, ktor├Ż bol AppleNajpred├ívanej┼í├ş iPhone minul├Ż rok. Galaxy S20 za─Ź├şna na $ 999, ─Źo je o 300 dol├írov viac ako na iPhone 11, a posledn├í poves┼ą P40 tvrdila, ┼że telef├│n Huawei bude rovnako drah├Ż ako nov├Ż telef├│n Samsung.

Av┼íak, gr├ęcka publik├ícia TechBlog hovor├ş, ┼że bolo povedan├ę, ak├í je skuto─Źn├í ┼ítrukt├║ra cien pre s├ęriu Huawei P40, a je to dobr├í spr├íva. Ka┼żdop├ídne je to lep┼íia spr├íva ako predt├Żm.

Cena 128 GB s├ęrie Huawei P40 bude st├í┼ą 849 EUR, zatia─ż ─Źo 256 GB P40 Pro bude st├í┼ą ÔéČ1, 139 v Gr├ęcku pod─ża tejto spr├ívy. Okrem toho, TechBlog hovor├ş, ┼że s├ęria P40 bude obsahova┼ą aj dva lacn├ę telef├│ny: ÔÇőÔÇőP40 Lite E a P40 Lite, ktor├ę sa bud├║ pred├íva┼ą za 199 EUR a 329 EUR.

P40 Pro bude najzauj├şmavej┼í├şm telef├│nom tejto s├ęrie a ÔéČ1, 139 je st├íle vysok├í cena za nov├Ż smartphone. Av┼íak, toto Galaxy S20 Ultra rival by bol o 210 EUR lacnej┼í├ş v Eur├│pe ako Samsung Galaxy S20 Ultra. Bez oh─żadu na to, ─Źo v├ím dnes pon├║ka v├Żhody pri k├║pe ├║plne nov├ęho telef├│nu, vlajkov├ę lode st├íle stoja ve─ża pe┼łaz├ş, a preto je po─Źiato─Źn├í cena tak├í d├┤le┼żit├í.

Vzh─żadom na bezprostredn├ę spustenie modelu Huawei P40, ktor├ę je napl├ínovan├ę na 26. marca, bude zauj├şmav├ę zisti┼ą, ─Źi Huawei dok├í┼że presved─Źi┼ą dostatok kupuj├║cich v Eur├│pe, aby pre┼íli na drah├Ż telef├│n bez spolo─Źnosti Google. Ak v├ím v┼íak z├íle┼ż├ş na tom, aby ste si stiahli svoje aplik├ície, mus├şte prejs┼ą do obchodu AppGallery spolo─Źnosti Huawei, ale chcete nov├Ż telef├│n s├ęrie P, v┼żdy m├┤┼żete po─Źka┼ą, k├Żm ceny klesn├║, ─Źo sa st├íva pomerne r├Żchlo s telef├│nom Android

To znamen├í, TechBlog je cenov├Ż ├║nik je v tomto bode iba nepotvrdenou f├ímou. Spolo─Źnos┼ą Huawei bude vysiela┼ą svoje prv├ę podujatie P40 na spustenie 26. marca, kedy spolo─Źnos┼ą ozn├ími aj cenov├║ ┼ítrukt├║ru telef├│nu.

Zdroj obrázka: ALI HAIDER / EPA-EFE / Shutterstock

Huawei P40 Pro by mohol ma┼ą jednu ve─żk├║ v├Żhodu oproti Galaxy S20 1

Chris Smith za─Źal p├şsa┼ą o miniaplik├íci├ích ako hobby, a predt├Żm ako to vedel, zdie─żal svoje n├ízory na technick├ę veci so ─Źitate─żmi z cel├ęho sveta. Kedyko─żvek nep├ş┼íe o miniaplik├íci├ích, ne┼í┼ąastne sa im nepodar├ş dr┼ża┼ą ─Ćalej, hoci sa z├║falo sna┼ż├ş. Ale to nevyhnutne nie je zl├í vec.