Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei P40 bude prvým smartfónom na svete s trojitým predným fotoaparátom

Huawei P40 bude prvým smartfónom na svete s trojitým predným fotoaparátom 1

Uawei sa rozvíja, aby dodalo svoj ďalší vlajkový prístroj Huawei P40, napriek prekážkam spôsobeným epidémiou Coronavirus. Zatiaľ čo spustenie sa uskutoční podľa plánu 26. marca, udalosť sa uskutoční online namiesto podujatia v Paríži.

Uniknutý upútavka sa objavila online, čo ukazuje Huaweiho P40, ktorý na prednej strane spája nastavenie trojitého fotoaparátu. Neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, ale ak je to pravda, P40 bude prvým smartfónom na svete, ktorý bude mať na prednej strane trojitý objektív.

Huawei P40 trojitý únik šošovky

väčšina smartphones mať výrez dierovača v hornom alebo v pravom hornom rohu. Najnovšia ukážka modelu Huawei P40 zobrazuje výrez s tromi šošovkami v ľavom hornom rohu obrazovky. Obrázok tiež zobrazuje displej bez rámu, ktorý bude sprevádzať sériu P40.

Je ťažké zistiť, či bude trojitá inštalácia kamery predstavená v celej sérii Huawei P40. Zostava bude údajne obsahovať tri smartphones: Huawei P40, Huawei P40 Pro a Huawei P40 prémiové vydanie.

Huawei P40 Povesti a netesnosti

Predtým generálny riaditeľ spoločnosti Huawei Richard Yu povedal, že séria P40 by ponúkla nový dizajn, vylepšenú výdrž fotoaparátu, procesora a batérie a všetky úniky späť nárok.

Celá sĂ©ria Huawei P40 prichádza s ÄŤipovou sadou Kirin 990; NiektorĂ© modely budĂş vybavenĂ© funkciou 5G – v závislosti od trhu. Smartphone ponĂşkne RAM aĹľ 12 GB a 512 GB ĂşloĹľnĂ©ho priestoru.

linuxové kurzy 340 x 296 štvorcových reklamných pruhov (1)

Čo sa týka zadnej kamery, hovoria sa, že štandardná varianta ponúkne na zadnej strane trojitý fotoaparát; prémiové vydanie sa však môže pochváliť nastavením fotoaparátu s piatimi objektívmi.