Huawei P Smart 2019 s EMUI 10 prij├şma─Źmi a aktualiz├íciami Eur├│py

Agora, Huawei pr├şde a bude pou┼ż├şva┼ą tento univerz├ílny rad pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş bud├║ pou┼ż├şva┼ą EMUI 10 no P Smart 2019. Vyberte webov├║ str├ínku RPRNA, Huawei P Smart 2019 a porovnajte EMUI 10 10.

O telef├│noch Huawei P Smart 2019 a ─Ćal┼í├şch s├ęri├ích P inteligentn├Żch prij├şma─Źov a EMUI 10 dostupn├Żch a dostupn├Żch prij├şma─Źov EMUI, ktor├ę maj├║ OTA a odzrkad─żuj├║ sa.

Agora, Huawei pr├şde a bude pou┼ż├şva┼ą tento univerz├ílny rad pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş bud├║ pou┼ż├şva┼ą EMUI 10 no P Smart 2019.

Vyberte webov├║ str├ínku RPRNA, Huawei P Smart 2019 a porovnajte EMUI 10 10.0.0.158 e pesando 3, 93 GB Est├úo a receive or patch de seguran├ža de dezembro com a vers├úo 10.0.0.157 ├ę um salto direto da vers├úo 10.0.0.134.

Pozn├ímka: A ─Źo viac z toho, ┼że EMUI pon├║ka r├┤zne druhy mercados.

O EMUI 10 nov├Żch verzi├ş, ktor├ę sa menia a pou┼ż├şvaj├║, sa pou┼ż├şva rozhranie, vr├ítane modern├ęho rozhrania, rozlo┼żenia rozhrania a pou┼żitia jadra, syst├ęmu jadra a pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania.

Ako pou┼ż├şva┼ą tieto overovacie a atualiza├ž├úo tendo em conta as asguintes instructions:

Konfigurácia:

  1. Abrir Konfigurácia
  2. Clique em ‘aktualiz├ícia syst├ęmu
  3. Clique em ‘Optimaliz├ícia softv├ęru
  4. Clique em ‘Aktualiz├ície overenia
  5. Clique em ‘Fazer na stiahnutie a in┼ítal├ícia

HiCare:

  1. Abrir Aplikácia HiCare
  2. Clique em ‘Servi├žos
  3. Clique em ‘Atualizar
  4. Clique em ‘Aktualiz├ície overenia
  5. Clique em ‘Fazer na stiahnutie a in┼ítal├ícia

Máte radi EMUI 11?

Huawei prich├ídza a distribuuje EMUI 11 para os os seus smartphones, que traz novos recursos, novo design de interface do utilizador e uma experi├¬ncia totalmente nova para os f├ús da marca. Toto je jeden z najd├┤le┼żitej┼í├şch pr├şkladov inteligentn├ęho telef├│nu smartphone, ktor├Ż ned├ívno pre┼íiel EMUI.

Antualizácia:

1. Overte si, ─Źi disponujete v┼íetk├Żmi vlastnos┼ąami, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii, a ─Źi s├║ nain┼ítalovan├ę, ─Źi nie s├║ konfigurovan├ę> Syst├ęm> Atualiza├ž├úo softv├ęru.
2. Doplnkov├ę a dostupn├ę mo┼żnosti WiFi pripojenia k internetu odpor├║─Źaj├║ a in┼ítaluj├║ v┼íetky syst├ęmy, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii nab├şja─Źku a nab├şja─Źku s 50% z─żavou.
3. Verifiquem se possuem um m├şnimo de 5 GB de armazenamento interno no dispositivo.
4. V┼íetky typy z├ílohovania maj├║ ve─ża d├┤le┼żit├Żch parametrov, ako s├║ z├íruky pre v┼íetky procesy atualiz├ície.

Doplnok k EMUI 11 od spolo─Źnosti Huawei:

Overte a atualiza├ž├úo pomocou Configura├ž├Áes:
Vykonajte konfigur├íciu> Syst├ęm> Software pre aktualiz├íciu> Aktualiz├ície overenia. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş ako novu aktualiz├íciu EMUI 11.0 podem faz├¬-lo aqui.

V┼żdy zobrazen├ę – ┼ít├Żl Mondrian

V├Ą─Ź┼íina na┼íich spolo─Źn├Żch nosn├şkov a komunik├íci├ş pou┼ż├şva Huawei a AOD viac. Mnoho dostupn├Żch a dostupn├Żch inform├íci├ş m├┤┼że ma┼ą vynikaj├║cu a rozsiahlu ┼ík├ílu mo┼żnost├ş, ako vyu┼żi┼ą r├┤zne mo┼żnosti personaliz├ície a v┼żdy personalizovan├ę v┼żdy na displeji. A Huawei ouviu as precedences some seus use itores all of a all de v├írias opc├Áes de AOD animados, a possibleibilidade de personalizar o AOD com uma imagem ├í vossa escolha. Jednoduch├ę dokonalosti. Devo dizer que isto n├úo ├ę uma novidade absoluta, a Samsung j├í o permitia no seu m├ştico Galaxy S7. Passos: Abram as Configura├ž├Áes, cliquem em ecr├ú inicial e papel de parede e seleccione Semper Vis├şvel. Cliquem em Estilo de ecr├ú e escolhaM o estilo Mondrian on categoryoria art├şstica. Rozlo┼żenie kvalitat├şvneho podkladu alebo ni┼ż┼íia ako IU. O pou┼żit├ş tam a sp├Ą┼ą m├┤┼żete po┼żiada┼ą o pridanie odkazu na obr├ízok. Na┼íe z├íkladne s├║ vybran├ę, a preto m├┤┼żu obsahova┼ą ─Ćal┼íie jadr├í a palety jadier.

V┼żdy zobrazen├ę – personalizovan├ę

Passos: Abram as Configura├ž├Áes, cliquem em ecr├ú inicial e papel de parede e seleccione Semper Vis├şvel. kliknite na polo┼żku Vybra┼ą a vybra┼ą jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch kateg├│ri├ş fotografi├ş. Prisp├┤sobte si obraz o kvalite AOD. Podporuje v┼íetky form├íty, vr├ítane obr├ízkov, GIF a fotografi├ş.

Gal├ęria Atualizada – Est├ętica semelhante a uma revista

Na Guia Fotos, Alternat├şvne vstupy do vizu├ílov M├¬s e Dia, apertando o ecr├ú com dois dedos. Hm novo rozlo┼żenie 4: 3 V├Ą─Ź┼íina dostupn├Żch zdrojov pre Guia ├ülbuns. Existuj├║ v┼íetky typy fotografi├ş, ktor├ę s├║ zaraden├ę do kateg├│rie fotografi├ş.

S├║visiace ─Źl├ínky: Nov├ę WhatsApp m├í nakonfigurovan├ę priv├ítne nastavenia

Transi├ž├úo jeden odber

Na┼íe animovan├ę anim├ície maj├║ ergon├│miu, preto┼że z├íklad┼łou nie je ┼żiadny ─Źlovek. Ako anim├ícia pohybu m├┤┼że nasledova┼ą vizu├ílna ÔÇ×jednor├ízov├íÔÇť vizu├ílna ÔÇ×jednorazov├íÔÇť parabola pou┼żitia a pohybu prvkov IU.

├Źcones

Nasleduj├║ nov├ę anim├ície:

Vibrácie Sincronizadas

Nov├ę a nov├ę mo┼żnosti prechodu na in├ę oblasti, ako s├║ napr├şklad vibr├ície a vibr├ície n├írazn├şkov. V├Ą─Ź┼íina probl├ęmov spojen├Żch s ┼ąa┼żbou a sk├║senos┼ąami s vybaven├şm po─żnohospod├írstva a flu├şdou. O dispositivo vibra com o ├íudio do toque

Viacjanelová inteligencia

Inform├ície o inteligentnom viacn├ísobnom okne nie EMUI 11: Zv├Żraznite paraboly zospodu a zospodu naprie─Ź farbami. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Smart Multi-Window. Toque no ├şcone superior direction on janela de gest├úo multitarefa. ─îo m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste to urobili, vysk├║┼íajte si to, odpovedajte na to a odpovedajte na svoje ot├ízky. Minimalizujte po─Źet aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Ao abrir novas aplica├ž├Áes, como Mapas or o abrir um anexo num e-mail, a nova janela ser├í inicializa como uma janela flutuante para minimizar and interrup├ž├úo.

Minimalizujte všetky svoje tamanho das janelas flutuantes

O tamanho das janelas flutuantes pode ser ajustado arrastando qualquer um dos cantos da parte inferior. Zaregistrujte sa a odo┼ílite odozvu ni┼ż┼íie. Minimalizujte po─Źet janela flutuante na minim├ílnu ve─żkos┼ą a ┼żiadny vynikaj├║ci espresso. Ako minim├ílna minim├ílna ve─żkos┼ą tohto bal├şka plat├ş, ┼że v novom form├íte nie je ┼żiadna ─Źierna. Ne─Źakajte, k├Żm sa v├ím to nep├í─Źi.

Colabora├ž├úo de ecr├ús melhorada e para todos os cen├írios

Media medi├ílne tecnol├│gie inteligentn├ę destaque mercado, msp a mspotreba nakupova┼ą viac a viac disponibiln├Żch inteligentov. Virtualiz├ícia a hardv├ęr sa opakuj├║ a distrib├║cia technol├│gie je zalo┼żen├í na technol├│gi├ích Huawei. ─îo je nov├ę, ako super dispositivo ?, ─Źo je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą na personaliz├íciu a z├í┼żitok z acordo com, ako je potrebn├ę.

Spolupr├íca s viacer├Żmi obrazovkami 3.0: agora oferece suporte a v├írias janelas

Passos vos Passem o vosso smartphone on tag Huawei Share num MateBook para ativar a Colabora├ž├úo em v├írios ecr├ús. V├Ą─Ź┼íina transformovan├Żch aplik├íci├ş sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch. Dosiahnete to tak, ┼że budete m├┤c┼ą znova a znova z├şska┼ą maxim├ílne tempo. V├Ą─Ź┼íina na┼íich skladieb a textov sa l├ş┼íi od ostatn├Żch ├║─Źtovn├Żch skup├şn. Existuj├║ tri mo┼żnosti, ako ovl├ída┼ą po─Ź├şta─Ź bez smartf├│nu.

Spolupr├íca s viacer├Żmi obrazovkami 3.0: Skener transformovan├Żch smartf├│nov

Passos: Ative a Colabora├ž├úo em v├írios ecr├ús. Spolo─Źnos┼ą Transfira as pon├║ka svoje po─Ź├şta─Źe bezdr├┤tovo vybaven├ę po─Ź├şta─Źom. O rekonecimente de caracteres permite editar equipment a o texto numa imagem.

Spolupr├íca s viacer├Żmi obrazovkami 3.0: Povolen├ę chamadas em outros dispositivos

Etapas: Ative a Colabora├ž├úo em v├írios ecr├ús. Quando houver uma chamada de ├íudio / v├şdeo de entrada, basta tocar no ├şcone no ecr├ú do PC para atender a chamada. Pou┼ż├şvajte webov├║ kameru s mikrof├│nom alebo po─Ź├şta─Źom s dirigentom a chamadou.

Bloco de notas agora permite digitaliza├ž├úo

Passos: Abram o Bloco de Notas, toquem no ├şcone para criar uma nova nota. V├Żber gal├ęrie a digit├ílna dokument├ícia Toque em Extrair texto e guardem o trabalho. Texty e agens s├úo edit├íveis.

Blok de notas: fotografie pneumat├şk ako pozn├ímky

Na┼íe hlavn├ę palety sa m├┤┼żu stretn├║┼ą, preto┼że niektor├ę z nich m├┤┼żu ma┼ą r├┤zne typy po─Ź├şta─Źov alebo tabletov. Mas agora com o Bloco de notas, podem usar and c├ómara poderosa nos smartphones Huawei preber├í svoje hlavn├ę rady pre kr├íliky. Passos: Abram o Bloco de Notas toquem no ├şcone da c├ómara e seleccione a c├ómara do seu telefone. o seu telefone abrir├í automatiz├ícia a aplik├ícia c├ómara. Pneumatiky m├┤┼żu by┼ą vybaven├ę v┼íetk├Żmi fotografick├Żmi zariadeniami, ktor├ę maj├║ automatick├║ automatiz├íciu.