Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei MediaPad M5 Lite 4GB RAM Model uveden√Ĺ na trh v Indii: Cena, Ň°pecifik√°cie

ńĆ√≠nsky technologick√Ĺ majster Huawei v piatok uviedol na trh nov√Ĺ variant √ļloŇĺn√©ho priestoru pre tablet MediaPad M5 Lite v Indii. Tablet je dod√°van√Ĺ s lite stylusom M-Pen a jeho nov√Ĺ model 4 GB + 64 GB bol ocenen√Ĺ cenou R. 22990. Tablet Huawei bude k dispoz√≠cii prostredn√≠ctvom Flipkartu, Cromy a niekońĺk√Ĺch maloobchodn√Ĺch predajn√≠ v celej Indii. Huawei dodal, Ňĺe bude pokrańćovaŇ• v predpredaji v marci. 6 s ‚Äěexkluz√≠vnymi‚Äú ponukami.

Technické parametre Huawei MediaPad M5 Lite

Tablet Huawei MediaPad M5 Lite je vybaven√Ĺ vstavan√Ĺmi quad reproduktormi Harman Kardon a m√° 10.1-inch full-HD IPS multi-dotykov√Ĺ displej, podpora 1, Rozl√≠Ň°enie 920 x 1 200 pixlov, aby sa zabezpeńćila dobr√° ostrosŇ• prostredn√≠ctvom technol√≥gie ClariVu 5,0, Ň°pińćkov√° technol√≥gia vylepŇ°enia displeja. T√°to technol√≥gia upravuje kontrast a s√ĹtosŇ• farieb na z√°klade inteligentn√Ĺch algoritmov a zacieńĺuje tak na prehr√°vanie videa, ako aj na scen√°re prehliadania obr√°zkov pre Ňĺiv√© zobrazenie.

MediaPad M5 lite beŇĺ√≠ na starom syst√©me Android 8,0 Oreo s EMUI 8,0 na opt. Je poh√°Ňąan√Ĺ procesorom Kirin 659 s procesorom Mali T830 GPU.

Huawei povedal, Ňĺe jeho Histen 5,0 Technol√≥gia vylepŇ°enia zvuku zaisŇ•uje √ļńćinn√© potlańćenie Ň°umu a z√°roveŇą zniŇĺuje v√Ĺkon extern√©ho Ň°umu a zlepŇ°uje n√≠zkofrekvenńćn√Ĺ zvukov√Ĺ efekt.

VńŹaka hladk√©mu kovov√©mu dizajnu unibody je model Huawei Mediapad M5 lite 10 navrhnut√Ĺ tak, aby vyzeral ako pr√©miov√Ĺ 2.5D zahnut√° hrana skla. Zariadenie je dod√°van√© s 13 hodinovou podporou prehr√°vania videa, tvrd√≠ Huawei.

Je tieŇĺ obohaten√Ĺ o technol√≥giu Huawei ‚ÄěQuickCharge‚Äú a je dod√°van√Ĺ s nab√≠jańćkou 9V / 2A 18 W.

Podpera stylusu M-Pen lite podporuje 2, 048 vrstiev citlivosti na tlak, ńćo pouŇĺ√≠vateńĺom pom√°ha veńĺmi ńĺahko zapisovaŇ• pozn√°mky alebo e-maily so znańćkami.

Pokiańĺ ide o optiku, tableta m√° 8-megapixelov√° zadn√° kamera s automatick√Ĺm zaostrovan√≠m a 8-megapixelov√° predn√° kamera s pevn√Ĺmi schopnosŇ•ami zaostrenia. Je uveden√Ĺ na zozname a 7, 500 mAh bat√©ria, ktor√° je navrhnut√° tak, aby sa √ļplne nabila za menej ako 2,9 hod√≠n. MoŇĺnosti pripojenia zahŇēŇąaj√ļ Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, LTE, Bluetooth v4.2, a viac. Rozmery tablety s√ļ 234,4 x 162,2 x 7,7 mm a v√°Ňĺia 475 gramov.

SpolońćnosŇ• Huawei pripomenula, Ňĺe v septembri minul√©ho roka uviedla tabletu na trh 3 GB pam√§te RAM.