Huawei MED-AL00 s MediaTek Helio P35 SoC, 4 GB RAM zaznamenané na Geekbench

Na Geekbenchu ​​sa objavil záhadný telefón Huawei s číslom modelu MED-AL00 so 4 GB RAM a MediaTek Helio P35 SoC. V zozname sa tiež uvádza, že zariadenie bude dodané so systémom Android 10. Konečná značka zariadenia nie je známa. Hovorí sa, že telefón s rovnakým číslom modelu, Huawei MED-AL00, bol predtým uvedený v databáze čínskeho regulátora TENAA, ako aj v zozname certifikácie 3C. Obidva tieto zoznamy označujú niektoré z kľúčových špecifikácií telefónu.

Zoznam Geekbench ukazuje, že zariadenie s kódovým označením Huawei MED-AL00 získalo jednojadrové skóre 884 a viacjadrové skóre 4356. V časti Informácie o procesore je uvedený zoznam čipov ako ARM MT6765V / CB, čo je číslo modelu pre oktávu MediaTek jadro Helio P35 SoC. Má štyri procesorové jadrá, taktované na 23 GHz, a štyri taktované na 1.8GHz.

Zoznamy TENAA na Huawei MED-AL00 z decembra minulého roka ukazujú, že telefón príde s podporou 4G. Zdá sa, že obrázky na webe vykazujú drážku v tvare waterdrop. Na zadnej strane sú dva fotoaparáty lemujúce blesk. Zdá sa, že kolísk hlasitosti aj vypínač sú umiestnené vpravo. Zoznam TENAA údajne tiež naznačuje, že telefón príde 6,3-inch displej a 4, 900 mAh batéria. Rozmery Huawei MED-AL00 sú uvedené ako 159,07 mm x 74,06 mm x 9,04 mm.

Neexistuje potvrdenie oficiálneho mena telefónu alebo kedy bude odhalený.

Spoločnosť Huawei medzitým v Španielsku uviedla na trh svoj smartphone Huawei P40 Lite. Je to re-brandovaná verzia Huawei Nova 6 SE. Telefón je napájaný systémom HiSilicon Kirin 810 SoC a obsahuje štvorpásmové nastavenie zadnej kamery.