Huawei Mate20, Mate20 Pro a Mate20 X j├í prij├şma EMUI 11 Global Est├ível

Ako celok to m├┤┼że znamena┼ą kompil├íciu beta verzi├ş, ako je to mo┼żn├ę pri vytv├íran├ş kompil├íci├ş. smartphones Tablety s├║ elegantn├ę a vyroben├ę.

A HuaweiAnunciou a EMUI 11Baseada ─ŹAndroid 11Como and Versao some recente de seu operativa m├│vel on Huawei Developer Conference 2020 em setembro. Ako celok to m├┤┼że znamena┼ą kompil├íciu beta verzi├ş, ako je to mo┼żn├ę pri vytv├íran├ş kompil├íci├ş. smartphones Tablety s├║ elegantn├ę a vyroben├ę. Agora, cinco mesos oosu or seu an├║ncio oficial of software, a versao est├ível encontra-se finalmente a ser lan├žada para as variantes globais da s├ęrie Huawei Mate20.

Od spolo─Źnosti Huawei Central,Ve─żk├í ─Ź├şnska telekomunika─Źn├í finaliz├ícia prich├ídza s atmosf├ęrou a atualiz├íciou sveta, ktor├í m├í EMUI 11 ods. Huawei Mate20.

A atualiza├ž├úo para os dispositivos listados acima vem com o n├║mero de compila├ž├úoEMUI 11.0.0.138. Curiosamente, or arquivo OTA pesaap├ęny 1, 86 GB pam├Ąte tam, kde je to potrebn├ę. For qualquer forma, vale a pena dizer que a atualiza├ž├úo est├í and ser distribuida por fases. Portanto, poder├í levar algum tempo para chegar a todas as regi├Áes.

Al├ęmy disso, de acordo com o cronograma oficial, at├ę mesmo o primeiro smartphone 5G da empresa, o Huawei Mate20 X 5GProgramy, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre prij├şma─Źe a atualiza├ž├úo juntamente aos outros modelos da s├ęrie. Embora este ainda n├úo tenha recebido at├ę agora, ele dever├í obt├¬-la em breve, pois a empresa j├í lan├žou esta atualiza├ž├úo para a variantte chinesa, no in├şcio deste m├¬s.

EMUI 11 Zoznam zmien

Inteligentn├Ż v┼żdy na displeji (AOD): Reflexe and experi├¬ncia to utilizador and apresenta novos elementos visuais para o AOD, permite que personalizem e exibam o vosso estilo pessoal ao adicionar texto e imagens que aparecer├úo quando o ecr├ú estiver desligado.

Tema Art├şstico: Koment├íre k t├ęme Noite, com pinturas em cores vivas. (podem aplicar este tema na aplica├ž├úo Temas.)

Viac re┼żimov:Viacvrstvov├ę permeabiln├ę aplik├ície s├║ viacn├ísobne pou┼żite─żn├ę. Realiz├ícia a realiz├ícia niektor├Żch miestnych a stredn├Żch oblast├ş minim├ílnej a maxim├ílnej mo┼żnej miery negat├şvnych dopadov na nasleduj├║ce oblasti.

Na┼íe najob─ż├║benej┼íie: Ako nov├ę anim├ície maj├║ EMUI 11 be┼żn├Żch sk├║senost├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą jednu alebo druh├║ ├║rove┼ł, zjednotia a zjednotia svoje z├íbery, a to bez toho, aby to bolo mo┼żn├ę. Dlh├ę a ┼íirok├ę spektrum z├íberov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, pon├║ka r├┤zne alternat├şvy vstupu do gal├ęrie alebo gal├ęrie.

S├║visiace ─Źl├ínky: Tacho que precisam saber to como escolher um notebook compacto

Efeito subtil:Pou┼ż├şvaj├║ sa ─Źasto a m├┤┼żu sa l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch funkci├ş, pri─Źom v┼íetky m├┤┼żu ma┼ą jeden z nasleduj├║cich d├┤vodov:

Super blok de notas: V├Ą─Ź┼íina spolo─Źnost├ş, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii podporu, m├í s├║─Źasn├ę a s├║─Źasn├ę mo┼żnosti predaja. Napr├şklad, m├┤┼żete vlo┼żi┼ą viac fotografi├ş do telef├│nu, alebo si ich upravi┼ą a upravi┼ą.

Suavidade duradoura: V├Ą─Ź┼íina nov├Żch anim├íci├ş obsahuje v┼íetky s├║─Źasn├ę mel├│die a po─Źiato─Źn├ę inicializa─Źn├ę a prev├ídzkov├ę rizik├í.
R├ştmicos z miest na pe─Źenie: A vibra├ž├úo to syistema to ashamadas receive and alares agora t├¬m seus pr├│prios padr├Áes de vibra├ž├úo personalizados. Kombin├ícia stereof├│nnych a vibra─Źn├Żch mix├ęrov spojen├Żch s touto hudbou.

Colabora├ž├úo multi-ecr├ús: V┼íetky sa opakuj├║ ┼ípeci├ílne, preto┼że v┼íetky disponibiln├ę funkcie m├┤┼żu ma┼ą vplyv na potenci├ílny potenci├íl. V├Ą─Ź┼íina mobiln├Żch telef├│nov a notebookov m├í k dispoz├şcii jednu a dve ─Ćal┼íie dostupn├ę technol├│gie. (St├íle sa odpor├║─Źa prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź Huawei nain┼ítalova┼ą a pou┼ż├şva┼ą 11.0 alebo nesk├┤r do PC.)

Gal├ęria: Na guia descobrir na Galeria, podem criar hist├│rias de v├şdeo com mode of predefinidos com efeitos especiais e m├║sica de fundo. M├┤┼żeme opakova┼ą v┼íetky videohovory, ako napr├şklad pou┼ż├şva┼ą ─Ćal┼íie ─Źasov├ę rady a ─Źasov├ę limity.

Priv├ítna ─Źinnos┼ą do bloku: S├║visl├ę blokov├ę bloky nie s├║ blokovan├ę.

S├║kromn├ę ÔÇőÔÇőfotografie: Isto permite que removeam o local de captura, mountain e informa├ž├Áes do dispositivo das fotos antes de as partilhar.