Huawei Mate X2: Primeira image and datapresky├ž├úo

V Portugalsku existuje 2 fabricantes que j├í possuem telem├│veis dobr├íveis: Samsung e Huawei. Viac inform├íci├ş n├íjdete na str├ínkach Mate X a XS, pri─Źom niektor├ę z nich m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zn├ş┼żenie po─Źtu ter├ęmov a nov┼í├şch modelov ako Huawei Mate X2.

Viac inform├íci├ş n├íjdete v hlavnom termin├íli, kde n├íjdete inform├ície o v├Żzname a v├Żzname ├║dajov, ktor├ę v├ím poskytneme. Essa data ├ę segunda-feira, 22 de fevereiro.

Huawei Mate X2 je predstaven├Ż vo ve─żkom ┼ít├Żle

A Huawei I get a aquecer motores em 2021 and est├úo prontos para a sua primeira grande apresenta├ž├úo do ano in China. D├íta predstavuj├║ apresenta├ž├úo com data marcada para dia 22 de fevereiro vem acompanhada de uma imagem muito sugestiva daquela que ser├í a pr├│xima p├ígina dobr├ível da empresa.

Jedna z najob─ż├║benej┼í├şch koncov├Żch r├ímcov spolo─Źnosti Huawei, ktor├í extr├ęmne redukuje a zhor┼íuje perspekt├şvu. Esta imagem d├í a sensa├ž├úo de ser um dobr├ível cujo ecr├ú est├í do lado de fora (como o Mate X) ou dentro (como o Galaxy Fold). Verdade ├ę que n├úo n├úo fiquei com certezas, embora aposte mais no primeiro.

Medzi hlavn├ę technol├│gie patr├ş Huawei Mate X2 s procesorom Kirin 9000 5G, ─Źipov├í sada s vlastn├Żmi funkciami Mate 40 Pro a ─Ćal┼íia s├ęria desatinn├Żch a efekt├şvnych aplik├íci├ş. Tamper-to tamb├ęm que tenha uma ├│tima experi├¬ncia fotogr├ífica with com sensor principal de 50 Mpx, uma das especialidades da Huawei, embora n├úo acreditemos que v├í tirar o destaque da s├ęrie P.

Pozn├ímka: Letn├í ┼íkola Huawei pre vedenie ┼żien v digit├ílnom veku, ktor├í sa zaober├í rekuper├íciou a ┼żensk├Żm ┼żivotom

V├Ą─Ź┼íina softv├ęrov├Żch bal├şkov, ktor├ę v├Ą─Ź┼íinou existuj├║. Huawei m├í a m├í vlastn├║ verziu syst├ęmu Harmony 2.0Kone─Źne sa t├íto s├║stava l├ş┼íi od toho, ako dlho ju zva┼żujete, preto┼że m├íte k dispoz├şcii v┼íetky verzie syst├ęmu Android 10, zatia─ż ─Źo ┼żiadne in├ę projektov├ę rie┼íenie nie je s├║─Źas┼ąou promen├ídy spolo─Źnosti Huawei. V┼íetky slu┼żby spolo─Źnosti Google, apesar da mudan├ža de governo dos EUA.

V┼íetky tieto ─Ź├şsla m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok nasledovn├ę: 3 semanas, por isso recomendamos que marquem esta data no vosso calend├írio.