Huawei Mate X začne s modelmi Kirin 990 a P30 Pro

Očakáva sa, že Huawei Mate X, skladacie zariadenie čínskej spoločnosti, bude uvedené na trh s kamerami typu Kirin 990 a P30 Pro.

Huawei Mate X začne s modelmi Kirin 990 a P30 Pro
Huawei Mate X

Aktualizované špecifikácie spoločnosti Huawei Mate X.

Huawei zrejme aktualizovala špecifikácie produktu Mate X pred očakávaným spustením. Teraz je tu nový Kirin 990 SoC a podobné fotoaparáty nájdené na P30 Pro. Teraz používa namiesto RGB primárny fotoaparát 40MP RYYB.

S Samsungom Galaxy FoldProblémy s dizajnom a inžinierstvom, spoločnosť Huawei tiež nasledovala pri odklade uvedenia vlastného zariadenia na trh.

Našťastie sa oneskorenie nezameriavalo iba na prepracovanie a posilnenie jeho kvality stavby. Tieto aktualizácie špecifikácií sú obrovské vylepšenia z oznámených špecifikácií.

Kirin 990 bude tiež poháňať Mate 30 a Mate 30 Pro. Novšie kamery P30 Pro sú tiež obrovským skokom zo zadného nastavenia kamery Mate 20. Teraz, namiesto snímača RGB, má Mate X hlavný snímač RYYB.

Mate X získal vďaka svojmu dizajnu niekoľko vynikajúcich prvých dojmov. Má vonkajšiu skladaciu obrazovku, ktorá privádza druhú polovicu displeja na zadnú stranu zariadenia.

Zložené, vyzerá skôr ako konvenčné zariadenie v porovnaní s USB Galaxy Fold, Tiež sa tým otvára možnosť použiť štvorjadrové snímače pre bežné fotografie aj pre selfies.

Čo si myslíte?