Huawei Mate X Noste a noste na skladacej obrazovke

Huawei Mate X Noste a noste na skladacej obrazovke 1

Huawei Mate X skutočne prišiel so svojím podielom humbuk, ale teraz je čas ich vziať a povedať, či dokáže splniť svoje sľuby. Aby sme odstránili všetky politické problémy, ktoré sa týkajú Huawei, je zaujímavé poznamenať, že hlavnou funkciou je skladacia obrazovka. Pokiaľ ide o používanie takejto funkcie, je na vás, aby ste sa rozhodli, ale predstavuje niečo nové a zaujímavé na trhu.

Displej Mate X

8 Po otvorení sa zobrazí obrazovka OLED s rozmerom 20 cm, ale samozrejme ju možno zložiť na polovicu, čo je dôležitá vlastnosť. Na druhej strane je jedna 6,6, palcová (16 cm) obrazovka doplnená o jednu 6,3 palcovej (15 cm) obrazovky na strane, kde sú kamery. Je zrejmé, že používateľ je rozmaznaný výberom a nezáleží na tom, akým spôsobom ho nakloníte. Je to veľmi futuristické a progresívne myslenie, keď je vo vašej ruke, ale ako ho zvládate pri každodennom používaní. Hodnotenia výkonnosti sa zvyčajne zameriavajú na funkčnosť a špecifikácie, ale skutočným testom je, či dokáže udržať vzdialenosť, v ktorej sa očakáva.

Problém Mate X

Problém s obrazovkou, ktorú je možné zložiť naspäť, je, že je neustále vystavená zvyšku sveta. Ak sa nepoužíva, môže byť vhodné uchovávať ho v ochrannom obale. Pretože samotná obrazovka je jasná a veľmi ostrá, môže byť rozumné ju za každých okolností zvládnuť, najmä preto, že je jednou z prvých vedúcich spoločností na trhu v tejto oblasti. Pretože je pokrytý plastom a nie sklom, existuje niekoľko zvlnení, ktoré je možné sploštiť. Možno, že výroba skla a plastov môže jedného dňa vyrobiť produkt, ktorý dokáže eliminovať tento zvlnený efekt? Možno najlepšou radou je len to prekonať, pretože to nie je naozaj rozptýlenie pri použití.

Vzhľadom na katastrofálne prepustenie a škandalózne recenzie hlavného konkurenta spoločnosti Samsung Galaxy Fold dostal minulý rok, je to relatívne ľahká práca získať vynikajúci výkon. A urobilo to štýlom a ľahkým použitím. Teraz si môžete vziať tablet vo vrecku, ale za cenu. Ako jeden z prvých tohto druhu dôjde v nadchádzajúcich rokoch k podstatným zlepšeniam výkonnosti a za oveľa nižšie náklady.

oni 2 hlavným problémom je to, že stred záhybu odráža svetlo, čo sťažuje videnie, keď ste vonku. Je to ťažké vyriešiť, preto pri používaní hľadajte relatívne nízke svetelné podmienky. Ďalším problémom je cena, ktorá sa pohybuje okolo $2400 dolárov. To tiež vyžaduje veľa pre vyspelý produkt, ktorý je inovatívny bez toho, aby bol skutočne revolučný. Ľudia sú zvyknutí platiť omnoho menej, takže na trhu nevidím Huawei Mate X.

Jednou z učiacich sa kriviek je to, že skladací mechanizmus sa cíti trochu stuhnutý a že sa cítite, akoby ste tlačili produkt otvorený alebo zatvorený príliš veľkou silou, ktorá môže byť na začiatku trochu znepokojujúca. Ale s 8 GB RAM, 512 GB úložný priestor, 4500 mAh batéria a procesor Kirin 980 Kirin, existuje presvedčivý argument, aby ste si užili to, čo tu máte, pre tento vzrušujúci balík je skutočne veľmi pozitívny.

Mate X Shadowadowing

To všetko by však mohlo byť neplatné, pretože je to Huawei, čo z neho robí riskantnú ponuku pre ľudí žijúcich v západných krajinách. A to je skutočná škoda, pretože Huawei Mate X môže byť skutočnou ukážkou toho, čo príde v najbližšom desaťročí. Určite vyhovuje testu opotrebenia s viac ako schválenými stupňami.