Huawei Mate X bude pravdepodobne prepustený v Číne tento mesiac

Okolo skladacích telefónov a Samsungu bolo veľa humbuk Galaxy Fold Takmer začatý, zrušený na poslednú chvíľu a potom reštartovaný, Huawei Mate X si užil svoj sladký čas. Toto sa pravdepodobne zmení, pretože spoločnosť potvrdila, že tento mesiac v Číne uvádza na trh vlastný skladací skladací priestor, zatiaľ čo videozáznam o jednotke a jej maloobchodnej krabici uskutočnil svoje kolá Twitter,

Čínska zásuvka cnBeta uvádza, že telefón sa má uviesť na trh v Číne do konca tohto mesiaca, upozorňuje však, že počiatočná dodávka pravdepodobne nebude trvať príliš dlho kvôli nízkej výmene výroby. Mate X bol predtým naplánovaný na jún, ale potom Galaxy Fold Spoločnosť Huawei sa zjavne rozhodla prepracovať dôležité časti svojho produktu tak, aby sa nestretli s rovnakými problémami, s ktorými sa spoločnosť Samsung už musí stretnúť.

Medzitým prispel Slashleaks prispievateľ Teme video s videom Mate X a jeho sklad. ako Fold„Mate X prichádza s kufríkom, ale z dôvodu vonkajšej skladacej obrazovky si spoločnosť vybrala niečo podobné ako puzdro na okuliare viac ako tradičné puzdro na telefón. Vyzerá to, že je vyrobená z čiernej (umelej) kože a je vybavená magnetickým vekom. Aj keď nie je kamarát vo videu zapnutý, vidíme ho zložené a zaseknuté v rukáve, čo podľa všetkého nevyžaduje prílišnú silu. Vo videu nízkej kvality nie je nič iné, než nabíjačka, kábel a to, čo vyzerá ako súprava slúchadiel.

Ak sa spustenie skutočne uskutoční tento mesiac, nemusíme čakať oveľa dlhšie, kým nebudeme poznať všetky podrobnosti o Mate X. Bolo by dobré, keby sa zariadenie mohlo uviesť na trh s aplikáciami Google na medzinárodnej úrovni, ale vzhľadom na to, že Mate 30 sa musel vzdať z proprietárneho softvéru spoločnosti Google v minulosti sa do značnej miery predpokladá, že skladací telefón sa bude musieť obísť aj bez nich.

Skúste postupovať