Huawei Mate 30 Pro má novú ukážku. Ale čo si odhalil?

Ponuka Huawei Mate 30 sa oficiálne predstaví o 10 dní na podujatí, ktoré sa uskutoční v nemeckom Mníchove. Napriek všetkým problémom okolo tohto zariadenia a nedostatku aplikácií Google Huawei vopred odhalil, prečo je produkt Mate 30 Pro tak atraktívny. Od začiatku sme mali vylepšené kamery, vyšší výkon a lepšiu konektivitu.

Huawei Mate 30 Pro má novú ukážku. Ale čo si odhalil?

(vložiť) https://www.youtube.com/watch?v=cMh3JXPwo0o (/ embed)

Tento 30-sekundový náhľad má rýchlo niekoľko sloganov. Prvým je okamžitý pohľad za svetlo, čo ukazuje lepší výkon fotoaparátu pri slabom osvetlení. Nasledujúce vám umožňuje uhádnuť výkonnejšie senzory. Tretí dáva pokyny na spomalené nahrávanie. Hovorí sa, že vidí čas inak, čo dáva zmysel. Potom máme silu frázy rýchlosťou, ktorá ukazuje lepší výkon. Ostatní hovoria o pripojiteľnosti (nakoniec 5G) a prehodnotia možnosť, ktorá je všeobecným sloganom Mate 30.

V skutočnosti sa väčšina zaostrovacích fráz na fotoaparáte aktualizuje. Toto je niečo, čo bolo zverejnené. Sme nadšení, že v Mate 30 konečne uvidíme oveľa väčší fyzický senzor.

Zostávajúce ukážky hovoria o rýchlosti, výkone a pripojiteľnosti.

Súvisí to s nedávno vydaným čipom Kirin 990, ktorý sľubuje, že pôjdete priamo so Snapdragonom 855.

Ukážky poukazujú na to, že aj bez aplikácie Google je Mate 30 skutočnou bombou. Nedostatok aplikácií Google je však vždy zlá správa. Pre tých, ktorí to nevedia, balík aplikácií Google obsahuje niekoľko populárnych nástrojov, ako sú Mapy Google, Disk Google, Google Assistant, Gmail a Google Play Store,

Huawei Mate 30 Pro má novú ukážku. Ale čo si odhalil? 2

Aj keď Google aplikáciu stratil, zdá sa, že Mate 30 bude mať stále najnovšiu verziu systému Android. Pretože v praxi to sistema operativo Je to otvorený zdroj, čo znamená, že ho môže používať ktokoľvek.

To znamená, že nebudeme mať HarmonyOS na Mate 30 alebo iných alternatívnych operačných systémoch. To isté platí pre mate X.

Podľa prieskumu spoločnosti Nikkei Asian Review bude rozsah Mate 30 ako prvý doraziť bez služieb Google. Mate X, skladací smartfón Huawei, bude druhým zariadením bez aplikácie Google.