Huawei Mate 20 X s najnižšou cenou Amazon

Máte veľké ruky a hľadáte obrovský mobilný telefón? Dnes máte šťastie, pretože jeden z najväčších mobilných telefónov na trhu môže ponúknuť Amazon, Hovoríme o tom Huawei Mate 20 X mobilný telefón, ktorý bol uvedený na trh na konci roku 2018 s veľmi vybraným výklenkom. Toto zariadenie si môžete vybrať iba v prípade, že chcete gigantický mobilný telefón. jeho plátno 7,2 je palce S obrazovkou niekoľkých tabliet sa zasmial takmer každému inému mobilnému telefónu na trhu. Spoločnosť Huawei uvádza na trh túto jednotku s produktmi Mate 20 a Mate 20. Pro Teraz si ju môžete kúpiť za škandalóznu cenu.

Toto je vybraná ponuka „Od dňa“ Amazon a bude k dispozícii za pár hodín. Tento terminál je jedným z terminálov Lepšia voľba, ak hľadáte veľmi veľký mobilný telefón na prácu, prehrávanie a sledovanie multimediálneho obsahu. Obrazovka je pravdepodobne najväčšia na trhu, ktorá porazila Xiaomi Mi MAX. 3,

Získajte Huawei Mate 20 X a Band 3E iba za 599 EUR

Huawei Mate 20 X má jeden plátno 7,2 palec v rozlíšení FullHD +. Je to jeden z najlepších vizuálnych zážitkov na trhu, hoci to nie je zariadenie pre každého. Vďaka tomuto rozmerovému displeju je pre väčšinu používateľov veľkosť zariadenia veľmi veľká. Jeho výkon je zodpovedný za: Kirin 980, rovnaký procesor, aký sme videli v telefóne Mate 20 alebo Huawei P30. Má 128 GB lagringsbas, 6 GB RAM a tri kamery podpísané spoločnosťou Leica.

Momentálne si môžete kúpiť Huawei Mate 20 X iba za 599 €. PVPr tejto jednotky je nastavená na 899 EUR, takže môžete ušetrite 300 EUR za tento nákup, Ale nielen ušetríte peniaze, ak si ich kúpite, ale aj si to vezmete Huawei Band 3E, Jedná sa o náramok aktivity podobný Xiaomi Mi Band 4 ktorý monitoruje každý deň váš deň. Tento balík je k dispozícii iba v Amazon a len nasledujúcich pár hodín.

Tento terminál je nový, má dvojročnú záruku a najlepšiu podporu Amazon k dispozícii, ak sa pýtate: predať a odoslať Amazon, Nikdy sme na to nevideli zaujímavú ponuku. Huawei Mate 20 X. Ak je pozadu, odporúčame vám ho kúpiť čo najskôr.

Huawei Mate 20 X | Amazon