Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei FreeBuds 3 zahájená v Indii

Aktualiz├ícia: Spolo─Źnos┼ą Huawei potvrdila spolo─Źnosti Smartprix, ┼że pl├ínuje spustenie syst├ęmu FreeBuds 3 v Indii nesk├┤r tento mesiac, a nie tento t├Ż┼żde┼ł, ako sa p├┤vodne uv├ídzalo.

Huawei FreeBuds 3 debutoval sp├Ą┼ą v septembri 2019. Tento skuto─Źne bezdr├┤tov├Ż p├ír ru┼íiaci ┼íum s├║┼ąa┼ż├ş s cr├Ęme de la cr├Ęme, t. Apple Airpods. Huawei s├şce zatia─ż indick├ę spustenie nepotvrdil, ale najnov┼íie p├şpanie ├║dajn├ęho tip├ęra tvrd├ş, ┼że sa chyst├í na okam┼żit├ę vydanie.

Dnes v tweetu zdie─żal Ishan svoje v├Żhradn├ę znalosti o nadch├ídzaj├║cich FreeBuds 3 spustenie v Indii.

Aj ke─Ć d├íva z├ítvorku za t├Ż┼żde┼ł, skuto─Źn├Ż d├ítum uvedenia na trh je st├íle vo vzduchu. Ak v┼íak niekto z v├ís pl├ínuje n├íkup u┼í├ş na u┼íi TWS, m├┤┼żete ─Źaka┼ą na FreeBuds 3, Tu uv├ídzame r├Żchle obnovovacie funkcie.

Huawei FreeBuds 3 Vlastnosti

Huawei FreeBuds 3 zahájená v Indii 1

FreeBuds 3 je vybaven├Ż Bluetooth v du├ílnom re┼żime 5,1 (Bluetooth Low Energy). Konektivitu podporuje technol├│gia prenosu izochr├│nneho du├ílneho kan├íla.

TIE┼Ż PRE─î├ŹTAJTE: S├ęria Huawei P40 sa za─Źne 26. marca: Tu uv├ídzame ┼ípecifik├ície a funkcie P40 Pro

Toto je pon├║kan├ę ako jedin├ę otvoren├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í s potla─Źen├şm hluku na trhu. Okrem toho existuje po─Źas hovoru mo┼żnos┼ą prenikn├║┼ą hlasov├Żm v├Żstupom.

Je tie┼ż dod├ívan├Ż s technol├│giou kostn├ęho vedenia v─Ćaka zabudovan├ęmu kostn├ęmu hlasov├ęmu senzoru, ktor├Ż ├║─Źinnej┼íie absorbuje zvukov├ę sign├íly.

Huawei FreeBuds 3 zahájená v Indii 2

Vo vn├║tri m├í vysoko citliv├Ż 14 mm dynamick├Ż budi─Ź s vyhradenou basovou trubicou pre v├Żraznej┼í├ş teplej┼í├ş t├│n.

FreeBuds 3 je nap├íjan├Ż ─Źipovou sadou Bluetooth od spolo─Źnosti Kirin A1. Chv├ília sa 4 hod├şn prehr├ívania hudby medzi poplatkami. A ke─Ć sa vybij├║, vlo┼żte ich do nab├şjacej skrinky, ktor├í sa m├┤┼że pochv├íli┼ą asi 20 hodinovou v├Żdr┼żou bat├ęrie.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş FreeBuds 3 prin├í┼ía aj ovl├ídacie prvky zalo┼żen├ę na gest├ích.

Huawei FreeBuds 3 Indická cena a dátum uvedenia na trh

O─Źak├íva sa, ┼że zasiahnu indick├ę obchody v variantoch Ceramic White a Carbon Black. Skuto─Źn├ę podrobnosti o predaji a cen├ích nie s├║ zatia─ż zn├íme. Ke─Ć ich dostaneme, aktualizujeme ich tu.


Table of Contents