Huawei dokončí a Apple žiadne veľké čínske sviatky 2020

Informácie o výsledkoch získame z Medzinárodnej dátovej spoločnosti (IDC) smartphones Čína, konečné znenie do roku 2020, foram de aproximadamente 86,4 milhões de unidades, um ligeiro aumento de 0,3% ano a ano.

Odkiaľ môžete nakupovať produkty z kategórie CINNO a Canalys? smartphones.

Informácie o výsledkoch získame z Medzinárodnej dátovej spoločnosti (IDC) smartphones Čína, konečné znenie do roku 2020, 86,4 milhões de unidades, um ligeiro aumento de 0,3% ano a ano.

Žiadne štvrťroky, ako to už bolo urobené Apple, OPPO, Vivo a Xiaomi významné významy, hromadné klasifikácie bez špeciálneho trimestra, Huawei, Apple, OPPO, Vivo a Xiaomi ficaram entre os cinco primeiros.

Embora a Huawei tenha caído 34,5% em relação ao ano anterior, ainda está em primeiro lugar com uma participação de 25,1%.

Analisando 2020 como um todo, a Huawei está muito à frente da concorrência. Maximálna účasť je 38,3%, o que reprezenta uma redução de 0,1% em relação à participação de mercado de 38,4% em 2019.

Pokiaľ ide o viac ako 17 účastníkov,7%. Väčšina z nich má najväčšiu účasť na trhu Huawei o 50% v porovnaní s Vivo. Oppo, Xiaomi e Apple rešpektujte, dodržiavajte a rešpektujte. Výnimočné pelo crescimento ročné da AppleVýrobcovia sú dodávaní s rôznym rozlíšením.

Príslušenstvo: Samsung e Apple com as maiores quedas a nível global de produção de smartphones na Q2

Žiadny štvrtinový trimester, pretože smartfóny 5G obsahujú viac ako 60 mil. V roku 2020 bolo dodaných viac ako 167 mil. Dolárov, čo predstavuje 50%.

Manipulácia s telefónmi Huawei sa líši od ostatných

Ako spoločnosť Huawei neposkytujeme žiadne štvrťročné dimenzie, ktoré majú 50% vzťah k predchádzajúcim. Nájdete v ňom všetky produkty Huawei, ako aj ostatné súvisiace položky Huawei, ktoré si budú môcť vybrať z mnohých výrobcov a výrobcov.

O desempenho da Apple v Číne do roku 2020. dostupné modely iPhone 11 a iPhone 12, objem zväzku anuálny, voliteľný, posledný rok 2018. žiadny objem sťahovania bez predchádzajúceho štvrťroka Apple od 2015. Informácie o telefóne iPhone 6S a o jeho pôvode nie sú k dispozícii.

Fonte