Huawei Connect 2021 je hlavn├Żm riadite─żom glob├ílnej technickej technol├│gieÔÇŽ

Online dekor├ícia 31. marca pon├║ka mo┼żnos┼ą ÔÇ×Ponori┼ą sa do digit├ílneho form├ítuÔÇť, ktor├í je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch alternat├şv Huawei Connect.

Za─Ź├şname s HUAWEI CONNECT 2021, ─Źo je hlavn├ę a hlavn├ę glob├ílne multikult├║rne venovanie glob├ílnej informa─Źnej a komunika─Źnej technol├│gii a technol├│gii Huawei Connect, ktor├í sp├íja a sp├íja technol├│giu cloudu a intelektu├ílu, v┼íetky oblasti sektora, ako aj po─Źet organizovan├Żch aktiv├şt, ktor├ę s├║ ├║─Źinn├ę, stredn├ę a vysok├ę s├║ stredn├ę a stredn├ę hodnoty rekuper├ície. Online dekor├ícia 31. marca pon├║ka mo┼żnos┼ą ÔÇ×Ponori┼ą sa do digit├ílneho form├ítuÔÇť, ktor├í je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch alternat├şv Huawei Connect.

Rozsiahly sortiment viac ako 200 predajcov obsahuje r├┤zne druhy diskr├ętnych a ├║─Źinn├Żch digit├ílnych a digit├ílnych know-how, ktor├Żch cenov├ę rozdiely s├║ r├┤zne, ako napr. com online, visitas remotas a salas de exponi├ž├úo e pain├ęis de Disc├úo abertos. Niektor├ę z t├Żchto povolen├ş maj├║ sk├║senosti s balen├şm.

Na z├íklade Huawei Connect 2021, Eric Xu, Prezident spolo─Źnosti Huawei abordou hoje uma questcao chave, nomeadamente como colaborar com as ind├║strias para se tornarem digitais. Pozn├ímka: “Digit├ílne dostupn├ę a dostupn├ę technol├│gie a podrobn├ę ├║daje o v┼íetk├Żch aplik├íci├ích, organiz├íci├ích a organiz├íci├ích, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, ako aj ich inteligentn├ę a inteligentn├ę aspekty”

ÔÇ×Digit├ílne a digit├ílne dostupn├ę technol├│gie pre prenos osobn├Żch ├║dajov, ako aj pre organiz├íciu, ako aj preberanie celkov├ęho po─Źtu inteligentn├Żch a inteligentn├Żch aspektov ochrany osobn├Żch ├║dajov spolo─Źnosti HuaweiÔÇť.

Vyberte si z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş: ÔÇ×Digit├ílne z├ívisl├ę na digit├ílnej technol├│gii, digit├ílna a digit├ílna pokra─Źovanie v d├┤le┼żitosti, kontinu├ílnosti a vo─żnosti predzves┼ą valor. Po─Ź├ştadlo nuvem, IA, e as redes s├úo tr├¬s tecnologias digitais importantes a que Huawei m├í predov┼íetk├Żm svoje konkr├ętne z├íujmy, ktor├ę m├┤┼żu z├ísadne zni┼żova┼ą emisie uhl├şka ÔÇť.

Nesta sequ├¬ncia, and importante destacar HUAWEI CLOUD; lan├žado h├í apenas quatro anos, j├í reuniu mais de 2,3 milh├Áes de criadores, 14 000 parceiros consultores e 60 000 technologick├Żch technologick├Żch blokov, ich dostupnos┼ą je k dispoz├şcii na 4500 serveroch a ┼żiadny trh HUAWEI CLOUD Marketplace. V├Ą─Ź┼íina z nich m├í v├Żznamn├Ż vplyv na internet, ako aj na internetov├Ż prehliada─Ź.

Slu┼żba Huawei Connect 2021 obsahuje v┼íetky hlavn├ę a hlavn├ę prev├ídzkov├ę re┼żimy, pri─Źom v USA je k dispoz├şcii slu┼żba UCS – v s├║─Źasnosti je k dispoz├şcii cel├í ┼ík├íla dostupn├Żch slu┼żieb a nie je k dispoz├şcii HUAWEI CLOUD. Spolo─Źnos┼ą Com UCS, ktor├í m├í v z├ísade svoju vlastn├║ sk├║senos┼ą, je konzistentn├í s pou┼ż├şvan├şm v r├┤znych oblastiach, ako s├║ geografick├ę limity a akceler├ície digit├ílnych emailov├Żch sektorov.

Vz┼ąah: Novas n├íramky od spolo─Źnosti Samsung pre o Galaxy Sledujte 4 ekologick├ę a recykla─Źn├ę predpisy

Pripojte sa najsk├┤r k najd├┤le┼żitej┼í├şm t├ęmam, aby ste diskutovali o najnov┼í├şch ed├şci├ích Connect 2021, a o tom, ako pou┼ż├şva┼ą digit├ílne fotoapar├íty Huawei a ako pou┼ż├şva┼ą digit├ílne paraboly, ako ich pou┼ż├şva┼ą, a tak ─Ćalej. de CO2 a neutraliz├ícia uhl├şka. ┼ápecifik├ícia a Huawei hlavn├ę a hlavn├ę iniciat├şvy:

  1. Investujte do inova─Źn├Żch a technologick├Żch technologick├Żch kapac├şt energie z obnovite─żn├Żch zdrojov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, a z├şskavame z energetick├Żch zdrojov TIC de baixo carbono;
  2. Investujte do inov├íci├ş a v├Żkonov├í elektronika digit├ílne technol├│gie konverguj├║ce k be┼żnej a digit├ílnej energii digit├ílnej energie;
  3. Mo┼żnosti digit├ílnej telev├şzie, ako aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti ukladania d├ít, m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą r├┤zne druhy uhl├şka.

Napr├şklad Zhang Ping’an, gener├ílny riadite─ż pre cloudov├║ obchodn├║ jednotku a prezidenta spolo─Źnosti Huawei Consumer Cloud Service, je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch iniciat├şv spolo─Źnosti HUAWEI CLOUD, ako aj nov├Żch slu┼żieb a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii. N├ízov: MacroVerse – HUAWEI CLOUD aPaaS, OptVerse AI Solver, HUAWEI CLOUD Stack 8.1, SparkRTC – poskytuje slu┼żby v oblasti zvukov├Żch a zvukov├Żch z├íznamov, pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo liekov, lie─Źiv a liekov.

ÔÇ×Mnoho digit├ílnych transform├íci├ş a inov├íci├ş by mohlo by┼ą p├┤vodn├ę a m├┤┼że by┼ą p├┤vodn├ęÔÇť, ako by ste si ho mohli predstavi┼ą-ÔÇ×HUAWEI CLOUD sa m├┤┼że sp├íja┼ą s klientom a jeho s├║─Źas┼ąou nie je ┼żiadny digit├ílny prieskum alebo potenci├íl V┼íetko ako slu┼żba – Infra┼ítrukt├║ra ako slu┼żba je glob├ílna, technol├│gia ako slu┼żba je inovat├şvna a odborn├í ako slu┼żba para excel├¬ncia partilhada. ÔÇť

Nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne Huawei Connect 2021, Eric Xu m├í nieko─żko nov├Żch a digit├ílnych technol├│gi├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą jednu alebo druh├║ dimenziu digitaliz├ície. “V┼íetky mo┼żnosti nakupovania a nakupovania sa bud├║ l├ş┼íi┼ą od bud├║cnosti”.

Inform├ície o syst├ęme Huawei Connect 2021 aqui.