Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Huawei Band 4: caracter├şsticas y precio

Huawei Band 4: caracter├şsticas y precio 1

M├│da nosite─żn├Żch odevov pokra─Źuje, a najm├Ą, kvantifika─Źn├ę n├íramky, So v┼íetk├Żmi zna─Źkami stl├í─Źaj├║cimi sa na tomto trhu nemohol zosta┼ą jeden z obrov, ako je Huawei. V├Żsledkom je Huawei skupina 4, predstaven├ę v ─î├şne s revolu─Źn├Żm Huawei Mate X. Pozrime sa, ─Źo n├ím pon├║ka, a ─Źi m├┤┼żete str├ínku vzia┼ą pre─Ź od in├Żch produktov tak zauj├şmav├Żch ako Xiaomi Mi Smart Band 4 alebo Honor Band 5,

Dizajn, ktor├Ż sa hod├ş

Obrazovka skupiny Huawei Band 4 je z 096 palcov, s rozl├ş┼íen├şm 80×160 pixelov, v ktor├Żch Technol├│gia farieb TFT, ─Źo zvy┼íuje kvalitu toho, ─Źo vid├şme na n├íramku. N├íramok s rozmermi 56×18,5×12,5 mm (d─║┼żka x ┼í├şrka x v├Ż┼íka) a hmotnos┼ą 24 gramov.

Tento nov├Ż n├íramok m├í modernej┼í├ş dizajn ako jeho predchodcovia, jeden z jeho skvel├Żch potvrden├ş a Je k dispoz├şcii v troch farb├ích (─Źierna, ru┼żov├í a ─Źerven├í), Tapetu je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą tej, ktor├í sa s vami najviac identifikuje, ─Źi u┼ż ide o ┼íport, karikat├║ry alebo ┼ípi─Źkov├ę technol├│gie.

Vlastnosti kapely Huawei 4s n├şm sistema na─Ź├ştavanie ako ve─żk├í novinka

Huawei skupina 4 ovl├ídajte svoj srdcov├Ż rytmus s najlep┼íou presnos┼ąou, do tej miery, ┼że v├ís upozorn├şme vibr├íciami, ak s├║ vy┼í┼íie ako priemer, ktor├Ż nastavil pou┼ż├şvate─ż. M├í dev├Ą┼ą cvi─Źebn├Żch re┼żimova sleduje v┼íetky va┼íe tr├ęningy. Okrem toho m├í technol├│giu TruSleep 2,0, ktor├Ż dokonale riadi v├í┼í ─Źas sp├ínku, ukazuje ┼ítyri f├ízy sp├ínku a pon├║ka kontrolu kvality.

Huawei skupina 4 Pokra─Źujte v zobrazovan├ş upozornen├ş na spr├ívy a hovory, ak m├íme sp├írovan├Ż telef├│n a m├íme tie┼ż funkciu na n├íjdenie v├í┼ího mobilu. Zah┼Ľ┼ła dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pripojen├Ż k fotoapar├ítu n├í┼ího mobilu, aby ste mohli fotografova┼ą bez nastavenia ─Źasova─Źa. To v┼íetko je mo┼żn├ę v─Ćaka jeho Mikroprocesor Apollo 13,

Av┼íak, jeden z Najv├Żznamnej┼íie spr├ívy spo─Ź├şva v sp├┤sobe ich na─Ź├ştania, Funguje to nasledovne: ak odstr├ínime jednu zo str├ín popruhu, n├íjdeme konektor kompatibiln├Ż s USB-A, najtradi─Źnej┼íie USB, tak┼że do kolekcie, ktor├║ uklad├íte v ┼ípinavej z├ísuvke, nebudete musie┼ą prida┼ą ─Ćal┼í├ş k├íbel. Bat├ęriu 96mAH m├┤┼żete nab├şja┼ą za jednu a pol hodiny a vydr┼ż├ş a┼ż 6 dn├ş.

Dostupnos┼ą a cena

Huawei skupina 4 to je k dispoz├şcii v predpredaji v ─î├şne, za cenu 199 juanov, asi 26 eur zmeni┼ą, St├íle nie je zn├íme, kedy pr├şde do Eur├│py a ─Źi to urob├ş za t├║to cenu.

Technick├Ż list

  • pl├ítno: TFT farba 096 palcov. Rozl├ş┼íenie: 80 x 160 pixelov
  • mikroprocesor: Apollo 13
  • senzory: Sn├şma─Ź zr├Żchlenia 3 hriadele, infra─Źerven├ę ─Źidlo opotrebovania a optick├Ż sn├şma─Ź srdcovej frekvencie
  • bat├ęrie: 91 mAh
  • konektivita: Bluetooth 4,2, USB-A
  • Odolnos┼ą proti vode: Do 5 bankomat
  • Kompatibilita.: Android 4,4 a iOS 9,0alebo nesk├┤r.
  • rozmery: 56 x 18,5 x 12,5 mm
  • z├íva┼żia: 24 g