Huawei a Tencent v partnerstve! Cieľom? oblak hry

Keď sa trh so smartfónmi stále viac zmenšuje, v dôsledku ohniska COVID-19 trvá na tom, aby sa nezchladil. Stále viac spoločností, ako je čínsky gigant Huawei, sa snaží expandovať čo najviac do ďalších regiónov.

Zdá sa však, že spoločnosť Huawei sa rozhodla nadviazať partnerstvo so spoločnosťou Tencent s cieľom vytvoriť novú platformu Cloud Gaming. Inými slovami, hlavným cieľom týchto dvoch čínskych spoločností je ich skutočné umiestnenie na trhu, ktorému dominuje spoločnosť Google so svojím projektom Stadia, a spoločnosť Microsoft s projektom xCloud.

Huawei a Tencent sa spájajú vo svete videohier! Môže to fungovať dobre?

Podľa toho, čo už bolo odhalené, sa zdá, že Tencent už investoval značne a škaredo do serverov vyrábaných spoločnosťou Huawei. Potom obrie procesor Kunpeng známy pre jeho smartphones bolo vybrané na vybudovanie platformy cloudových hier.

Okrem toho vieme, že tieto dve spoločnosti urobia všetko, čo je v ich silách, aby investovali do AR a hier umelej inteligencie. Hrozí Stadia aj cCloud teraz! Inými slovami, vysielam správu, že hospodárska súťaž sa vážne dostáva na trh.

Preto každý, kto vyhrá toto všetko, bude hráčmi iba na tomto type platformy. Čím viac ponuky, tým viac cien je nútených klesať. Kvalita by mala byť jednoducho lepšia, bez možnosti chýb. V skutočnosti presne to sľúbili Huawei a Tencent.

Huawei a Tencent

Stručne povedané, stále nevieme s istotou, čo bude partnerstvo robiť, aj keď bude k dispozícii služba Cloud Gaming. Jedna vec je však istá, ale Huawei je pripravený prísť a ovládať herný svet. Dokázala to aj prakticky vo svete smartfónov.

čiara

Postupujte podľa najnovších technických správ. Nasledujte nás Facebook, Twitter, Instagram! Chceš sa s nami porozprávať? Poslať e-mail na (chránený e-mailom)