Huateei MatePad Pro 5G je iPad Pro a Samsung Galaxy Tab S6

SpolońćnosŇ• Huawei ozn√°mila svoj najnovŇ°√≠ tablet MatePad Pro: Huawei MatePad Pro 5G.

Aj keńŹ to bude prirodzene porovn√°van√© s iPad Pro, kapacita 5G nov√©ho MatePad znamen√°, Ňĺe je to bliŇĺŇ°ie k Samsungu Galaxy Karta S6 5G z hńĺadiska Ň°pecifik√°ci√≠.

Na z√°klade vlastnej platformy Kirin 990 5G od spolońćnosti Huawei, 10.8-inch tableta m√° pomer obrazovky k telu 90% a mal√Ĺ 49 mm r√°miky. Toto je ońćividne hrd√Ĺ na Huawei, keńŹŇĺe ich porovn√°va priamo s 8.3mm iPad Pro a 8,5 Galaxy Karta S6.

Samotn√° obrazovka je WQXGA 2560 x 1, Rozl√≠Ň°enie 600 – podobn√© v pońćte pixelov ako iPad Pro 11.

Huateei MatePad Pro 5G je iPad Pro a Samsung Galaxy Tab S6 3

Puzdro m√° do nej zalisovan√© 22 ant√©n a je v tvare okraja zakriven√© tak, aby sa od neho vzdialilo aspoŇą trochu Appletablet Pro. S√ļńćasŇ•ou je aj bezdr√ītov√© nab√≠janie 27 W spolu s reverzn√Ĺm bezdr√ītov√Ĺm nab√≠jan√≠m.

Doplnkov√© pr√≠sluŇ°enstvo je k dispoz√≠cii vo forme M-ceruzky, ktor√° sa bezdr√ītovo nab√≠ja na vrchu displeja, ako aj puzdro Smart Magnetic Keyboard.

Rovnako ako in√© zariadenia Huawei, aj Mate Pad Pro obsahuje operańćn√Ĺ syst√©m EMUI 10 spolońćnosti Huawei zaloŇĺen√Ĺ na syst√©me Android 10, ale nem√° pr√≠stup k aplik√°ci√°m Google, ako u v√§ńćŇ°iny ostatn√Ĺch zariaden√≠ Huawei vydan√Ĺch po polovici roku 2019.

MatePad Pro 5G bude k dispoz√≠cii v perleŇ•ovej, polnońćnej sivej farbe a tieŇĺ v odtieŇąoch hnedej oranŇĺovej a lesnej zelenej veg√°nskej koŇĺe, ktor√° vyŇ°la minul√Ĺ september v kateg√≥rii Mate 30 Pro.

Bude st√°Ň• od 799 EUR. St√°le ńćak√°me na britsk√© ceny.

Related Articles

Back to top button