https://www.androidpolice.com/2020/01/11/htcs-site-down-for-many-elevate-program-in-doubt/

Ned├ívno sa pre HTC objavili nejak├ę dobr├ę spr├ívy, preto┼że taiwansk├í spolo─Źnos┼ą pokra─Źuje v klesaj├║cej trajekt├│rii bez n├ídeje na jazdu v kr├ítkom ─Źase.

─Äal┼íia zl├í spr├íva pri┼íla dnes, preto┼że pou┼ż├şvatelia mali ob─Źasn├ę probl├ęmy s pr├şstupom na webov├ę str├ínky spolo─Źnosti.

Niektor├ę prihl├ísenia fungovali pre niektor├Żch ─żud├ş – nieko─żko z nich si mohlo n├írokova┼ą neobmedzen├Ż pr├şstup na web – ale ÔÇ×Http /1,1 Pri v├Ą─Ź┼íine pokusov o pr├şstup k nie─Źomu v dom├ęne HTC najvy┼í┼íej ├║rovne sa vyskytla chyba. Nie, nie je mo┼żn├ę sa pohybova┼ą pomocou HTTP a HTTPS.

Fan├║┼íikovia, ktor├ş sa st├íle z├║─Źast┼łuj├║ na vernostnom programe Elevate, sa pok├║sili z├şska┼ą pr├şstup na svoju str├ínku port├ílu a zostali s chybou 502, ─Źo nazna─Źuje, ┼że spolo─Źnos┼ą mohla na tieto servery hodi┼ą uter├ík.

Uprostred prestojov a zm├Ątkov mali─Źk├Ż sm├║tok od t├Żch, ktor├ş chodili na stretnutia s predstavite─żmi spolo─Źnosti HTC a in├Żmi skupinami v ┼ípinav├Żch baroch a strech├ích a zaka┼żd├Żm dostali k├║sky hojdania.

Probl├ęm pretrv├íva a od spolo─Źnosti HTC sme o jeho ofici├ílnych kan├íloch nepo─Źuli. Kontaktovali sme spolo─Źnos┼ą, aby sme zistili, ─Źi m├┤┼żeme potvrdi┼ą koniec programu Elevate, a ak budeme po─Źu┼ą, aktualizujeme tento pr├şbeh.

V┼íetko je sp├Ą┼ą online

1,1 Zd├í sa, ┼że chyby sa upokojili vo v├Ą─Ź┼íine polo┼żiek na webovej str├ínke HTC, ak nie vo v┼íetk├Żch. F├│rum Elevate je tie┼ż sp├Ą┼ą online. HTC neodpovedal na na┼íu ┼żiados┼ą o koment├ír.

Elevate je m┼Ľtvy

Zd├í sa, ┼że str├ínka Elevate a komunita HTC boli vypnut├ę. Pri n├ív┼íteve webu sa teraz zobraz├ş spr├íva ÔÇ×program u┼ż nie je akt├şvnyÔÇť. V─Ćaka, Jeffrey!

https://www.androidpolice.com/2020/01/11/htcs-site-down-for-many-elevate-program-in-doubt/ 1

Sk├║ste postupova┼ą