HTC U12 Life Unveil Date odhaľuje z oficiálnych zdrojov

HTC U12 Life Unveil Date odhaľuje z oficiálnych zdrojov 1

HTC pripravuje nové zariadenie a môže to byť HTC U12 Life. Výrobcovia pôvodného tovaru zverejnili dátum svojho úradníka Twitter rukoväť, ktorá hovorí, že niečo nové bude odhalené 30. augusta. Myslíme si, že je to HTC U12 Life. Začiatkom tohto mesiaca sme zdieľali niekoľko uniknutých návrhových náčrtkov od spoločnosti HTC U 12 Life. Toto zariadenie bude prechodnou registráciou od výrobcu zariadenia. Je to pravdepodobný nástupca U11 Life a je uvedený pod krycím menom „Imagine Life“.

Život U12

HTC však nemá meno. HTC U12 Life je však jediné možné zariadenie, ktoré môže byť vydané 30. augusta. Očakávame, že sa telefón vyrovná a 6palcový displej s 18:9 pomer obrazovky k telu s rozlíšením 1080 x 2160 pixelov. U12 Life zbalí chipset Qualcomm Snapdragon 636 a jeden 4 GB Pamäť RAM. Rozšíriteľné úložisko 64 GB bude k dispozícii.

Dvojitá kamera 16MP + 5MP je vzadu, zatiaľ čo predná časť bude mať snímač 13MP spolu s bleskom. ONE 3, Slúchadlo zapne batériu 600 mAh. Veríme, že táto stredná trieda môže byť certifikátom IP 67/68 ako jej predchodca.

Všimli sme si, že ľudia na tomto fóre na rôznych fórach nevyzerajú skutočne nadšení. Ľudia zvyčajne nie sú spokojní s najnovšími problémami súvisiacimi so softvérom, ktoré ovplyvnili tlačidlá na zariadení HTC U12 +. Používatelia teda požadujú, aby sa HTC vylepšil na existujúcich zariadeniach. HTC je však starý a populárny OEM, ktorý pozná svoje hry okolo svojich produktov. Počkajte teda na stretnutie moci a krásy 30. augusta s HTC. Čo vidíte aj na zariadení HTC U 12 Life ..? Vložte svoje myšlienky do poľa s komentármi.

zdroj