HTC sa nevzdáva! Vráti sa tento rok s 5G mobilmi

htc uvedie na trh 5g mobil

Keď bol Android mladým operačným systémom, bol tu výrobca, ktorý ho presadil a priviedol ho na komerčnú hviezdu. A nie, nehovoríme o Google, ale o bájnom HTC, značke, ktorá má tú česť byť ako prvý uviedol na trh mobil so systémom Android (HTC Dream). Posledné roky však boli pre HTC, ktorého meno už dnes nepatrí medzi popredných výrobcov Android zariadení, voľným pádom.

Taiwanská spoločnosť uviedla na trh svoju najnovšiu vlajkovú loď, HTC U12 +, v roku 2018 a nasledujúci rok HTC U19e, HTC Desire 19s a HTC Wildfire X. Ani jeden z týchto telefónov neprebudil HTC. vaše zárobky v poslednom čase klesajú. Aj tak, hoci sa spoločnosť teraz viac orientuje na technológiu virtuálnej reality, mobilov stále nevzdáva a podľa slov jej CEO tento rok vyskúšajú 5G.

HTC sa chce tento rok vrátiť vo veľkom štýle so špičkovým 5G mobilom

spustenie htc wish 19s

Nový generálny riaditeľ HTC, Yves Maitre, v rozhovore pre UDN povedal, že HTC tento rok uvedie na trh smartfón s 5G. Okrem toho potvrdil, že rok 2020 bude pre značku skvelým rokom Plánujú masívne investovať do vývoja 5G mobilov a aplikácií pre virtuálnu a rozšírenú realitu. Maitre verí, že spoločnosť môže využiť novinku 5G, aby sa znovu objavila na trhu a získala si dôveru spotrebiteľov.

Podľa povestí, HTC má dohodu so spoločnosťou Qualcomm aby váš nový mobil mohol namontovať najnovší špičkový procesor spoločnosti. A očakáva sa, že 5G smartfón, ktorý HTC uvedie na trh tento rok, bude vlajkovou loďou schopnou konkurovať najvýkonnejším mobilom iných spoločností. HTC sa týmto spôsobom mieni vrátiť vo veľkom štýle.

htc hub 5g virtuálna realita

Maitre však spresnil, že prioritou spoločnosti je momentálne virtuálna realita. V skutočnosti, dúfajú, že spustia nové okuliare pre virtuálnu realitu v polovici marca v San Franciscu. S príchodom konzol novej generácie a rastúcou popularitou streamingových videoherných služieb, ako je Google Stadia, HTC verí, že jeho projekty virtuálnej reality posilnia značku viac ako mobily. A ty… čo si o tom myslíš? Myslíte si, že sa HTC vráti k tej značke, akou bolo v začiatkoch Androidu?

Related Articles

Back to top button