HTC oficiálne uvádza na trh Wildfire R70

ÔÇ×HTC Wildfire R70 bol ofici├ílne uveden├Ż na trh ako mobiln├Ż telef├│n z├íkladnej ├║rovneÔÇť

HTC ofici├ílne uv├ídza na trh mobiln├Ż telef├│n triedy Beginner – Ofici├ílne sa hovor├ş, ┼że jeden z v├Żrobcov mobiln├Żch telef├│nov z krajiny Bambusov├í opona, konkr├ętne HTC, ofici├ílne vydal Wildfire R70. Tam, kde tento telef├│n o┼żiv├ş trh so za─Źiato─Źn├şkmi a bude uveden├Ż na trh ako prv├Ż v Indii a Thajsku.

Pod─ża niektor├Żch ned├ívnych spr├ív, z ktor├Żch jedna je z GSM ar├ęny 28. febru├íra 2020, HTC Wildfire R70 s├ím prinesie mno┼żstvo spo─żahliv├Żch funkci├ş a ┼ípecifik├íci├ş, ktor├ę s├║ celkom schopn├ę. Jednou z nich je trojit├í zadn├í kamera s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm.

HTC ofici├ílne uv├ídza na trh mobiln├ę telef├│ny pre za─Źiato─Źn├şkov

Tam, kde v┼íetky tri ┼ío┼íovky maj├║ sn├şma─Ź 16 MP + 2 MP + 2 MP. Samozrejme, s dostupnos┼ąou tejto spo─żahlivej funkcie fotoapar├ítu bude ur─Źite schopn├í pokazi┼ą svojich potenci├ílnych z├íkazn├şkov.

Medzit├Żm m├í predn├í kamera rozl├ş┼íenie 8 MP, ktor├Ż m├í t├║ v├Żhodu, ┼że je schopn├Ż nahr├íva┼ą video a┼ż do kvality 1080p. K dispoz├şcii je tie┼ż funkcia sn├şma─Źa odtla─Źkov prstov.

Potom je pre svoj vlastn├Ż vzh─żad tie┼ż dos┼ą modern├Ż. Je to vidie┼ą na ┼ítrukt├║re tela a tie┼ż na ┼íirokej obrazovke 60,5 palca HD + s podporou panela IPS LCD.

Potom existuje aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch komponentov, ktor├ę podporuj├║ prev├ídzkov├Ż v├Żkon. Hovorte tomu ako ─Źipov├í sada P23 Octa Core a RAM 2 GB s podporou Android Pie OS. To samozrejme zv├Ż┼íi spo─żahlivos┼ą jeho v├Żkonu a bude ma┼ą vo svojej triede pomerne stabiln├║ stabilitu.

Upozor┼łujeme tie┼ż, ┼że samotn├Ż HTC Wildfilre R70 bude ├║dajne podporovan├Ż bat├ęriou 4.000mAh. Potom pre pripojenie Bluetooth 4,2a konektor pre sl├║chadl├í 30,5 mm. Tento smartphone ┼íetr├ş Aurora Blue a Night Black.

Doteraz v┼íak inform├ície o predajnej cene neboli ozn├ímen├ę. V skuto─Źnosti sa nepotvrdilo, ─Źi spolo─Źnos┼ą HTC tie┼ż prinesie tento pr├şstroj Wildfire R70 na svetov├Ż trh vr├ítane Indon├ęzie. Jeden je jasn├Ż a ist├Ż, ┼że tento smartf├│n bude ocenen├Ż odhadovanou cenou, ktor├í je pomerne cenovo dostupn├í pod─ża segment├ície trhu na za─Źiato─Źnej ├║rovni.