Hry Watch: 5 najlepšie nové hry, ktoré vyjdú v marci 2020

Hry Watch: 5 najlepšie nové hry, ktoré vyjdú v marci 2020 1
Byline Andrew Hayward Hry Watch: 5 najlepšie nové hry, ktoré vyjdú v marci 2020 2

Dokonca aj v najpomalších mesiacoch roka nájdete zoznam vydaných doslova stoviek hier na konzolách, počítačoch a mobilných zariadeniach. Je to šialenstvo.

Vzhľadom na to môže byť ľahké prehliadnuť niektoré skvelé herné verzie uprostred komína, ale nemusíte sa obávať: sme tu, aby sme vám pomohli. V stĺpci Naše hry sledujeme päť najväčších a najjasnejších hier v bezprostrednom horizonte a vysvetľuje, prečo sa zdá, že každá z nich bude stáť za čas a peniaze.

S ohľadom na to je tu váš mesačný prehľad piatich najinteligentnejších nových vydaní, ktoré sa objavia pred aprílom. Môžete nám poďakovať neskôr.

Tu sú konzolové a počítačové hry, ktoré nás tento mesiac rozprávajú. Pridať do zobrazenia videa

Ori a Vôla Wispov – 11. marca

Vnorené video

Ori a slepý les nevyzerali alebo sa necítili ako väčšina hier, ktoré získame z prvotriednych štúdií spoločnosti Microsoft, ale snová 2D ručne kreslená grafika, pevný boj Metroidvania a bohatý emocionálny háčik z nich urobili jeden zo všetkých Xbox One – časy.

A teraz Ori a Will of the Wisps vyzerajú rovnako úžasne, s oslňujúcou akciou, s obrovskými šéfmi, s ktorými sa musí zápasiť, a s rovnakým druhom rozprávania srdca búšiacim do srdca, vďaka ktorému bola prvá hra tak nezabudnuteľná. Posledné praktické dojmy boli žiarivo pozitívne.

Platformy: Xbox One, PC

Cena: 25 GBP

Doom Eternal – 20. marca

Vnorené video

Doom 2016 znamenal výrazné znovuzrodenie série ikonických strelcov, čím sa obnovila klasická receptúra ​​typu run-and-gun pre úplne novú éru hier. A teraz Doom Eternal vyzerá, že tento zážitok naštartuje pomerne málo zárezmi.

Ide opäť o príšerné zabíjanie démonov s rýchlym ohňom, aj keď tentokrát s hákom na mäso, ktoré vám umožní otáčať sa okolo úrovní (čím sa zvyšuje zvislosť v tomto procese), a navyše neuveriteľne vyzerajúci laserový meč, pomocou ktorého budete prerezávať. epos nepriateľov. Áno, sme predaní.

Platformy: PS4, XB1, PC

Cena: 50 GBP

Prechod zvierat: Nové horizonty – 20. marca

Vnorené video

Na druhú stranu, ak ste menej na krájanie a zabíjanie a viac na relaxáciu a hranie, Animal Crossing: New Horizons môže byť vaša rýchlosť. Toto je prvý záznam v simulácii dlhodobého života, ktorý dosiahol úroveň Switch,

New Horizons udržuje rozkošný vzhľad a príležitostný tón, ktorý je séria známa, ale implementuje niektoré nové prvky, ako napríklad remeselníctvo a väčšiu schopnosť prispôsobiť vzhľad a dojem mesta. Stále to vyzerá ako skvelá hra, ktorá sa dá leniviť.

Plošina: Switch

Cena: 45 GBP

Polčas rozpadu: Alyx – 23. marca

Vnorené video

Half-Life je konečne späť, a hoci to nie je správne pokračovanie, ktoré fanúšikovia požadovali už tucet rokov, nemôžeme si sťažovať príliš veľa: toto je stále plnohodnotná nová hra v legendárnom strelcovi z prvej osoby series.

Iba tentokrát je to výhradne pre náhlavné súpravy PC VR – a budete hrať skôr ako hrdinka Alyx, než samotný Gordon Freeman. Aj pri veľkom roztrasení príves ukazuje skutočne napäté stretnutia a inteligentné využitie novej perspektívy, a Valve nás ešte nesklamal … no, okrem toho, že sme nikdy neoznámili Half-Life 3,

Platformy: PC VR

Cena: 46,49 GBP

Krvácacie hrany – 24. marca

Vnorené video

Ninja Theory je štúdio známe pre dobrodružné hry zamerané na boj, vrátane nebeského meče a DmC: Devil May Cry – a teraz sa tím pokúša kombinovať hru Bleeding Edge.

Tento tímový konkurenčný výtržník má vzhľad a pocit, že je jeho vlastníkom, keď váš štvorčlenný tím rôznych a over-the-top hrdinov vstupuje do boja zblízka proti druhému. Keby Overwatch vykopal zbrane pre zbrane na blízko, mohlo by to vyzerať trochu takto. Štýl je vynikajúci.

Platformy: XB1, PC

Cena: 25 GBP

Novinky sa vám to páčilo? Prečítajte si toto … 33 najočakávanejších hier roku 2020 Toto sú hry, ktoré môžete tento mesiac hrať zadarmo na PlayStation Plus. Sponzorovaný obsah Facebook Okamžitá časť článku Zbaliť