Hry pre Xbox One, ktoré môžete očakávať na E3: Crackdown 3, Gears Of War 5 A …

Dlho očakávaný veľtrh E3 je za rohom. Chýry o hrách pre Xbox One, ktoré by mohli byť odhalené na E3, kolujú už týždne. Microsoft má najvýkonnejšiu hernú konzolu na svete v podobe Xbox One X. V úspešných exkluzívnych tituloch však za Sony zaostáva. Softvérový gigant pracuje na riešení tohto problému tým, že na E3 prináša množstvo titulov od prvých výrobcov a od tretích strán. Očakáva sa, že Microsoft bude hovoriť o Crackdowne 3, Gears of War 5, Hitman 2, Haló 6a ďalšie hry na výstave.

Na rozdiel od svojich konkurentov sa Microsoft pokúsil udržať svoje plány E3 tesne pod pokrievkou. Spoločnosť Redmond odštartuje svoju šou E3 usporiadaním tlačovej konferencie v nedeľu 10. júna o hod 1 PM PT (4 PM ET). Brífing pre Xbox One E3 sa má konať v Microsoft Theatre v Los Angeles. Spoločnosť bude túto udalosť streamovať prostredníctvom konzol Xbox One, Mixer a oficiálnych služieb Xbox Facebook, YouTubea Twitch strán. Ľudia, ktorí sa zúčastnia akcie, si tiež budú môcť užiť praktické hranie a ukážky.

V poslednej dobe Walmart Canada omylom unikla z hromady neohlásených hier a najmenej dve z nich sa už ukázali ako legitímne. Tu je zoznam hier, o ktorých by Microsoft mohol hovoriť na brífingu E3 túto nedeľu.

Zásah 3

Microsoft pôvodne oznámil Crackdown 3 na výstave E3 v roku 2014, ale hra ešte nebola vydaná. Spoločnosť Microsoft už uviedla, že už zaznamenala niekoľko oneskorení Windows Centrálny ten zásah 3 sa opäť oneskorilo. Vydanie strelca v otvorenom svete je teraz naplánované na február 2019.

Spoločnosť uviedla zásah 3Podpisové výstrelky a výbušná hra získali od fanúšikov „neuveriteľnú“ odozvu. Aby bol zaistený prvotriedny zážitok, spoločnosť Microsoft odložila vydanie na február 2019. Výrobca konzoly Xbox však sľúbil, že sa podelí o ďalšie podrobnosti o Crackdown 3 na tlačovom brífingu E3. Informoval o tom vnútorný zdroj Windows Centrálne, že Microsoft chce „povýšiť Crackdown na franšízu“ a umiestniť ho vedľa modelov ako Forza, Halo a Gears of War.

Gears of War 5

Spoločnosť Walmart Canada pokazila mnoho prekvapení tým, že minulý mesiac odhalila veľa hier pre Xbox One. Nie je prekvapením, že zoznam obsahuje Gears of War 5. Ďalšími uniknutými hrami boli Rage 2, Just Cause 4, Dragon Quest 2a pohraničia 3. Objavili sa špekulácie, že Gears of War 5 nebude jediným titulom vo franšíze Gears. Mohlo by ísť až o tri ďalšie tituly.

Nájomný vrah 2

Tu žiadne prekvapenie. Warner Bros Interactive Entertainment už oznámila Hitmana 2 prostredníctvom streamu videa pre-E3 na svojom webe. Nájomný vrah 2 bude priamym pokračovaním Hitmana. Prinesie „hyperpodrobné pieskoviská plné živého, dýchajúceho prostredia“, povedal Warner Bros. Vývojár odhalil, že všetko v prostredí môže byť smrteľné. Bude sa točiť okolo minulosti agenta 47. Nájomný vrah 2 bude tiež obsahovať režim Sniper Assassin, ktorý hráčom umožní zapojiť sa do série s iným hráčom, aby spolupracovali. Vydanie hry je naplánované na Xbox One, Windows PC a PS4 13. novembra.

Assassin’s Creed Odyssey

Zoznam hier, ktoré Walmart Canada unikla, obsahoval nový titul Assassin’s Creed. Uniknutý zoznam neuvádza číslo ani podtitul hry. JeuxVideo ale hlási, že nová hra sa bude volať Assassin’s Creed Odyssey. Microsoft taktiež potvrdil existenciu Assassin’s Creed Odyssey, ale na ďalšie podrobnosti o názve si budeme musieť počkať do E3.

Forza Horizon 4

Zoznam spoločnosti Walmart Canada uviedol, že bude existovať „Forza Horizons 5. ” Zdá sa však, že ide o preklep, a nie o ďalšiu hru v sérii. Posledným titulom franšízy bola Forza Horizon 3, ktorá debutovala v roku 2016. Microsoft od roku 2012 obnovuje svoju závodnú franšízu každý druhý rok.

Halo 6

Posledná správna hra Halo vyšla v roku 2015 ako Halo 5: Strážcovia. Očakáva sa, že Microsoft a 343 Industries oznámia Halo 6 na výstave E3. Je však nepravdepodobné, že by hra vyšla pred rokom 2019.

Mohlo by existovať aj niekoľko ďalších titulov tretích strán a viacerých platforiem. Nečudovali by sme sa, keby sme videli Shadow of the Tomb Raider a Battlefield 5 na brífingu Microsoftu E3.

Microsoft medzitým spustil pre svojich fanúšikov obrovský výpredaj pre Xbox. Spoločnosť ponúka až 75% zľavu na konzoly, služby, hry a príslušenstvo Xbox One. 500 GB konzolu Xbox One S môžete získať len za 199 dolárov, zatiaľ čo balíky 1 TB Xbox One S sú k dispozícii za 249 dolárov. Konzola Xbox One X sa predáva za 449 dolárov. Ak vás zaujíma Xbox Game Pass alebo Xbox Live Gold, môžete tieto služby získať len za $1 každý za mesiac. Tu je úplný zoznam hier pre Xbox One, ktoré si môžete kúpiť za obrovské zľavy.