Hry, ktoré môžete ľahko hrať Skype

Hranie hier s priateľmi a rodinou je vynikajúcou príležitosťou spojiť sa a môže byť veľmi zábavné. Vedeli ste však, že si môžete dohodnúť schôdzku Skype Pripojte sa a máte hernú noc?

Môžete napadnúť príbuzného, ​​ktorý žije v celej krajine v šachu. Existuje toľko zábavných a vzrušujúcich hier, ktoré môžete hrať Skype, V tomto článku vám poskytneme veľa návrhov a dúfame, že sa vám niektoré návrhy budú páčiť.

Pravda

Spustenie klasickej hry má zmysel. Keď poviete „pravdu alebo odvážnosť“, takmer každý vie, o čom hovoríte. Môžete si myslieť, že časť „odváža sa“ sa ťažko robí SkypeTo však vôbec nie je.

Napríklad môžete odvážiť osobu, s ktorou preskočíte a pridať od nej náhodnú osobu Skype Zoznam kontaktov pre kontakt. Budú odpovedať na hovor alebo nie? Vzrušujúce a vzrušujúce. Dobrým nápadom predĺžiť trvanie hry je prechod z „pravdy“ na „odvážnosť“ a naopak. Len aby to bolo zaujímavejšie.

Pravda alebo nepravda

Ak chcete odskúšať niekoho fantazijný limit a dozvedieť sa niečo o nich, skúste hrať správne alebo nesprávne. Je to samo-vysvetľujúca hra a je perfektná Skype Hovory. Hráč môže povedať akékoľvek vyhlásenie, ktoré príde na myseľ.

Mohlo by to byť niečo také jednoduché ako „včera snežilo vo Washingtone.“ Alebo môžu povedať niečo ako „mesiac je vyrobený zo syra“. Úlohou iného hráča je zistiť, či je toto tvrdenie pravdivé alebo nepravdivé. Po piatich chybných odpovediach sa hra skončila.

Dve fakty a jedna lož

Tu prichádza tón a ako ste chytrí. Hráč by mal hovoriť o sebe dva skutočné výroky, najlepšie a jednu lož. Všetci musia byť rovnako uveriteľní. Ostatní hráči hádajú, kto klame. Je to vynikajúci spôsob, ako otestovať, ako vás niekto pozná, a môže odhaliť niečo zaujímavé.

Posledná správa

Je to zábavná hra, ktorú môžete použiť na testovanie svojich vedomostí a rýchlosti. Je to skvelé vo väčších skupinách. Tak urob prácu Skype Konferenčný hovor a výber kategórie. Povedzme „zvieratá“.

Potom jeden z hráčov povedal: „Slon.“ Ďalší hráč vezme posledné písmeno tohto slova a povie slovo v rovnakej kategórii – ako „tigr“. Bude zaujímavé vidieť, ako dlho to trvá, kým si nikto nemyslí iné slovo.

Hra, ktorú môžete hrať viac Skype

šarády

Ak chcete hru all-inclusive, vyskúšajte hru Charades. Funguje to veľmi dobre Skype, Bez ohľadu na veľkosť skupiny. Na vysvetlenie slova môžete použiť gestá a mali by ste byť opatrní, aby ste boli ticho.

Ak sa obávate, nebudete môcť zostať v pokoji, jednoducho stlačte tlačidlo stlmenia zvuku. Akákoľvek trieda urobí. Vyskúšajte filmy, televízne programy, celebrity, krajiny a mestá.

Texty piesní

Tu je ďalšia hádajúca hra, ktorá môže byť pre skupinu ľudí neuveriteľne zábavná a zábavná. Jedna osoba dostane melódie známeho tónu piesne, zatiaľ čo iní môžu uhádnuť texty piesne alebo interpreta. Ten, kto uhádne najviac piesní, vyhrá.

Hádajte slovo

Známy tiež ako „hádaj osobu“, pretože je to najzaujímavejšie týmto spôsobom. Jediné, čo musíte urobiť, je myslieť na vec alebo osobu z vášho života alebo na niečo iné.

Ostatní účastníci sa vás pýtajú „áno alebo nie“. Nakoniec, keď sa priblížite k odpovedi, môžete položiť priamu otázku.

21 Sual

Hra s 21 otázkami je vynikajúcou voľbou pre ľudí v novom vzťahu, ktorí sú v súčasnosti samostatní. Je to tiež skvelý spôsob, ako spoznať niekoho vo svojom živote o niečo lepšie. Je to jednoduchá hra, v ktorej kladiete konkrétne otázky. Jedna osoba môže položiť 21 otázok v rade alebo môžu hrať úlohu hráči. Môžete sa opýtať, čo chcete, ale tu je niekoľko príkladov:

  1. Ako sa opíšete? Buďte podrobní, ako si želáte.
  2. Keby ste mohli byť na deň niekto, kto by to bol?
  3. Aký je váš obľúbený film?

Máte radšej

Keď je čas byť hlúpy, choďte s tým, ktorý uprednostňujete. Čím viac zostáva vašej fantázii, tým lepšia je hra. Bude to obzvlášť zábavné, ak si vyberiete niečo, o čom viete, že ostatní hráči budú mať problémy s odpoveďou.

Ak sa len pýtate: „Máte radšej jesť zmrzlinu alebo šalát“, hráte hru zle. Ale ak pôjdete niečo ako „Radšej by ste plávali oceánom alebo chodili po zemi“, mohlo by to prinútiť túto osobu rozmýšľať dvakrát.

Hry, ktoré hráte Skype

Rozprávajte príbeh

Ak chcete menej kreatívny žáner hry, môžete rozprávať iba príbehy. Nie je to hra v tradičnom slova zmysle, ale môže to byť zábava. Pomysli na päť slov, mien, slovies, prídavných mien. Ostatní účastníci by mali vytvoriť vetu a pridať aj svoje vlastné slová.

Alebo môžu vytvoriť päť po sebe nasledujúcich viet, z ktorých každá obsahuje slovo, ktoré ste povedali. A budete sa striedať pri vytváraní príbehu. Nikdy nevieš, kam ťa to môže priviesť. Takže sa pripravte na dlhú dobu Skype Videohovory.

Cvičte svoju myseľ a dušu Skype

Dúfame, že aspoň jedna hra z nášho zoznamu vás rozosmeje alebo urýchli čas. Ak všetko ostatné zlyhá, vždy môžete sledovať film so svojimi priateľmi Skype, Prehrajte film súčasne alebo rozbaľte obrazovku tak, aby ju mohli sledovať všetci.

Často stačí vidieť tváre vašich priateľov a rodiny Skype Stačí, keď sa budete usmievať a hry nie sú vždy potrebné. Je však dobré mať na rukáve nejaké nápady.

Hrali ste už nejaké hry? Skype??? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.