Hrajte zlato vo februári 2020: Moto, Cthulhu a ďalšie …

Tu vstupujeme do roku 2020 a teraz je čas zistiť, čo spoločnosť Microsoft ponúka členom Xbox Live Gold a Ultimate Game Pass s ponukami hier Gold Gold z februára 2020. Aj keď väčšina hráčov Xbox by už mala mať dva tituly Xbox One, teraz ich nemáte zadarmo. Ak prehráte, zostáva ešte pár dní na získanie posledných dvoch skladieb z minulého mesiaca. Nasledujúce originálne hry Xbox 360 a Xbox na Xbox One sú ako vždy spätne kompatibilné, takže sú k dispozícii v termínoch.

Poďme sa jednoducho pozrieť, čo majú hry Xbox Gold ponúknuť členom Xbox Live Gold vo februári 2020!

Batman: The Telltale Series – Kompletná sezóna – Xbox One

16. januára – 15. februára (1838 GB)

Vstúpte do zlomenej duše Brucea Wayna a objavte silné a ďalekosiahle následky jeho výberu ako Temného rytiera. V drsnom novom príbehu oceneného tvorcu The Walking Dead – The Telltale Games Series urobíte objav, ktorý zničí svet Bruce Wayne a už tak krehkú stabilitu skorumpovaného mesta Gotham.

Vaše kroky a rozhodnutia určujú Batmanov osud.

Zahŕňa prístup ku všetkým piatim epizódam.

TT Ostrov Man – Xbox One

1, Február až 15. Február (1876) GB)

Pre motocyklistov existujú dva typy rýchlych pretekov: Isle of Man TT a ostatné. Neexistujú žiadne iné preteky, ktoré by boli náročné na požiadavky motocyklistov a motocyklistov. Prijmite výzvu kurzu Mount Snaefell: každých 37,73 míľ sa verne reprodukuje so svojimi šampiónmi a motocyklami. Poznamenajte si všetky časti kurzu, dokonale vyplňte všetky krivky a udržujte svoju koncentráciu 6 Kolo, získajte najlepší čas a napíšte svoje meno vedľa najlepšieho šampióna.

Zavolajte Cthulhu – Xbox One

16. februára – 15. marca (1444) GB)

Call of Cthulhu, oficiálna videohra inšpirovaná klasickým RPG Chaosium, vás zavedie do sveta šialenstva, ktoré vtiahne a zožerie starodávnych bohov v legendárnom Lovecraftovom vesmíre.

Pierreův súkromný detektív bol vyslaný, aby sledoval tragickú smrť rodiny Hawkinsovcov na vzdialenom ostrove Darkwater. Čoskoro nato sa Pierce ocitol vo svete strašného kozmického sprisahania, uctievania a hrôzy. Nič viditeľné Sanity je nepravidelný priateľ, ktorý je často nahradený šepotom v tme. Mýtus Cthulhu dominovali podivné stvorenia, podivná veda a zlé sekty, ktorých zámerom bolo uskutočniť jeho konečný šialený plán.

Vaša myseľ bude trpieť: medzi duševným zdravím a psychózou budú vaše zmysly narušené, kým nespochybníte realitu všetkého okolo vás. Never nikomu. Skrytý tieň skrýva číhajúcu postavu … zatiaľ čo Veľký snílek sa pripravuje na prebudenie.

Fable Heroes – Xbox 360

1, – 15. februára (2, 13 GB)

Fable Heroes je nové kolo populárnej série Fable, v ktorej až štyria hráči spolupracujú a súťažia v tomto hackerskom dobrodružstve. Spolupracujte ako hrdinovia Albionu s cieľom poraziť nových a známych nepriateľov a zbierať čo najviac zlatých mincí, aby ste odomkli vylepšenia, postavy a predmety v tejto hre av hre Fable: The Journey for Xbox 360.

Star Wars Battlefront – Xbox

16. až 29. februára (302 GB)

Bojujte ako vojak vpredu, kde všetky zbrane a vozidlá, ktoré vidíte, sú vaše. Vezmite si ríšu so sebou alebo rozdrvte povstanie, samotné alebo s vojskami za vami!

Ste šťastní alebo sklamaní z hier do roku 2020 budúci február? V komentároch nižšie alebo vyššie nám povedzte o hrách zadarmo, na ktoré sa v službe Google+ najviac tešíte, Twitter alebo Facebook,

* Používame pridružené odkazy, ktoré generujú príjmy a môžu prijímať provízie za nákupy uskutočnené s nimi. Prečítajte si viac na našej stránke o vylúčení zodpovednosti.