Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hovorí sa: Xiaomi uvedie na trh Mi 10 S s ešte väčším displejom v H2 2020

Mi 10 aj Mi 10 Pro majú a 60,67-palcový displej, ktorý je dosť veľký, ale v súčasnosti je štandardnou veľkosťou pre vlajkové telefóny. Nie je to však najväčší displej, aký sme v poslednom čase videli na telefóne. Čierny žralok 3 Pro má obrovský rozmer 7,1-inch displej! A podľa nepotvrdenej správy z Číny môže Xiaomi oznámiť variant Mi 10 s podobnou veľkosťou obrazovky.

Mi 10

Informácie pochádzajú z Stanica digitálneho chatu a podľa príspevku Weiba, ktorý dnes zdieľal, bude existovať „nadrozmerný“ telefón Xiaomi s názvom Mi 10 S (môže byť štylizovaný ako Mi 10S). Dodáva, že telefón bude uvedený do prevádzky v druhej polovici roka.

Xiaomi Mi 10 S

Aj keď by sa informácie mali brať so zrnkom soli, až kým sa nepreukáže dôkaz, nebudeme prekvapení, ak sa tak stane, pretože čierny žralok (do ktorého Xiaomi investuje) ho už s čiernym žralokom stiahol. 3 Pro. Dobrá vec je, že toto môže byť prvý telefón Xiaomi s rozlíšením 1440, ak používa rovnaký displej ako Black Shark. 3 Pro, ktorý má rozlíšenie 1440 x 3120.

Zatiaľ čo veľkosť obrazovky je všetko, čo teraz vieme, máme niekoľko odhadov o niektorých ďalších kľúčových špecifikáciách. Najprv môže Mi 10 S skutočne prísť s procesorom Snapdragon 865 Plus. Uvedenie čipovej sady na trh sa plánuje aj v druhej polovici roka, konkrétne v treťom štvrťroku tohto roka.

Mi 10 S by mal mať aj väčšiu kapacitu batérie ako Mi 10, ktorá má batériu 4780 mAh. Náš odhad je, že bude mať batériu 5 000 mAh a mal by byť dodávaný s ešte rýchlejšou káblovou a bezdrôtovou technológiou nabíjania.

Čo si myslíš o Mi 10 S, yay alebo nay?

(Zdroj)