Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hovorí sa: Nokia 5,3 prichádza so Snapdragon 665

Hovorí sa: Nokia 5,3 prichádza so Snapdragon 665 1

nokia 5,3, zn√°my tieŇĺ ako kapit√°n Amerika, sa objavil pri sk√ļŇ°ke Geekbench, ktor√° uk√°zala, Ňĺe telef√≥n pr√≠de s procesorom, ktor√Ĺ je podobn√Ĺ alebo rovnak√Ĺ ako Snapdragon 660. Niektor√© zvesti naznańćuj√ļ, Ňĺe zariadenie neprich√°dza so skvel√Ĺm, ale trochu zastaran√Ĺ SD660, ale sk√īr so Snapdragon 665. Pońćetn√© zdroje potvrdili t√ļto inform√°ciu a teraz t√° ist√° osoba, ktor√° tweetovala fotografiu prototypu Nokia 5,3 uviedol, Ňĺe toto zariadenie prich√°dza so Snapdragon 665. Niektor√≠ by mohli argumentovaŇ•, Ňĺe medzi 660 a 665 nie je veńĺk√Ĺ rozdiel, a maj√ļ takmer pravdu. Oba procesory funguj√ļ takmer rovnako, ale v niektor√Ĺch testoch 665 dosahuje lepŇ°ie v√Ĺsledky, pretoŇĺe prich√°dza s lepŇ°ou GPU (Adreno 612) a je zabudovan√Ĺ v 11 nm procese, ńćo znamen√°, Ňĺe spotrebuje menej energie.

Hovorí sa: Nokia 5,3 prichádza so Snapdragon 665 2

Program Notebookcheck urobil pekn√© (ako vŇĺdy) porovnanie t√Ĺchto dvoch procesorov, ktor√© m√īŇĺete skontrolovaŇ• tu, ńĹudia teraz nebud√ļ plakaŇ• o z√≠skanie star√©ho procesora, pretoŇĺe SD665 m√° len rok a bude podporovan√° dlhŇ°ie ako 660.

Mimochodom, to ist√© zdroj bol zanepr√°zdnen√Ĺ tweeting a tieŇĺ potvrdil niektor√© predch√°dzaj√ļce zvesti o Nokia 5,3, Zariadenie by malo byŇ• dod√°van√© s veńĺkou bat√©riou 4000 mAh 6Obrazovka s priemerom 55 palcov a hd + so z√°rezom pre slzy, Android 10 po vybalen√≠ z krabice, vyhraden√° makro kamera, ale aj 128 GB vn√ļtornej pam√§te, ktor√° je pre cenov√© rozp√§tie trochu divn√° (4/ 64 GB usporiadanie je pre mŇąa skutońćnejŇ°ie). nokia 5,3 by mali byŇ• k dispoz√≠cii vo farb√°ch akt√≠vneho uhlia, az√ļrovej zelene a piesku, ńćo je pekn√©.

TakŇĺe t√°to Nokia 5,3 sa jav√≠ ako v√Ĺborn√Ĺ stredn√Ĺ str√°Ňĺca a ak cena 169 EUR zostane, bude schopn√° odolaŇ• √ļtokom zo s√ļŇ•aŇĺe.