Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život

Zem je vo všeobecnosti mierumilovný svet, ale jedného dňa ju zaplavili zombie a ďalšie sily zla, ktoré ju chcú dobyť a zabiť všetky formy života. Keď sa svet musí vyrovnať s obrovskou pohromou, ako je táto, podnikne drastické opatrenia na vyriešenie problému. Je len na vás, aby ste znova priniesli mier na Zem. Hovoríme o ‘Pozostalostné dedičstvo‘, Ako už predtým oznámila Digital-Overload.com, úplne nová hra vydaná tento mesiac a vyvinutá spoločnosťou GameHollywood.

V tejto hre na prežitie bol hlavný hrdina vyslaný z planéty, aby získal ruky na užitočné zdroje. Medzitým bol spustený alarm o strašných silách zla, ktoré ohrozujú celý život na našej milovanej Zemi. Vašou úlohou v hre je zachrániť planétu pred nebezpečenstvom vyhynutia. Simple!

Postavy tejto hry majú bláznivý vzhľad, ale aj dômyselný dizajn. Od strašného klauna po dievča hrajúce sa s ostreľovačom Pozostalostné dedičstvo môže hráčom zaistiť veľa hodín vzrušujúcej hry. Poďme sa podrobnejšie venovať niektorým postavám:

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 1

Steve, pán pušky

Trieda: B

Typ: Commando

Podľa jeho mena by ste povedali, že je to len obyčajný chlap. Steveove spôsoby započítania sú však mimoriadne divoké a neortodoxné. Ten chlap so sebou nesie veľa zbraní a je odborníkom na to, že so všetkými z nich hrá veľmi protivným a bolestivým spôsobom pre súpera.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 2

Hawk The Pivotal Shooter

Trieda: A

Typ: ostreľovač

„Survivor Legacy“ má veľa ostreľovačov, pretože, ako viete, ktorý hráč nemá rád ostreľovačov? V tejto hre sú dokonca dievčatá, ktoré manévrujú ostreľovači. Hawk je špecialista na prežitie, ktorý dokáže maskovať sám seba, účinne manévrovať kuše a oveľa viac. A áno, uhádli ste to: jeho spôsob, ako povedať „Ahoj!“, Nie je príliš priateľský.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 3

Kentus, kráľ klubu

Trieda: S

Typ: Commando

Nikdy nepodceňujte postavy „Survivor Legacy“, pretože môžu byť vždy strašné bez viery. Kentus je ďalším dobrým príkladom: vysoký, svalnatý, obrnený a nesúci obrovskú netopier. A ten chlap má všade krvavé škvrny. Nemusíte byť Einsteinovým nástupcom, aby ste zistili, ako ich získal.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 4

Ničiteľ Sally

Trieda: A

Typ: Commando

Jej meno môže znieť nevinne a je to žena, ale Sally nie je žiadnou mláďatou, s ktorou by sa mohla pohrávať. Jej minigun je veľmi škodlivá a nebojí sa ju použiť. Sally vie, ako poskytnúť svojim kamarátom trvalú palebnú podporu.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 5

Názov: Tycoon

Terran

Trieda: S

Typ: Commando

Táto postava je prakticky kyborg. Ako bývalý prezident spoločnosti našiel Tycoon skvelý spôsob, ako sa stať silnejším tým, že pre seba vytvoril high-tech mechanický oblek.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 6

Barbie Trickster

Trieda: S

Typ: Vanguard

Ak sa vám páči Joker zo známych filmov Batman, potom sa vám bude páčiť Barbie. Oblieka sa ako cirkusový klaun a snaží sa prinútiť ostatných, aby našli svoju silu, aby sa smiali. Barbie môže byť niekedy priateľská, určite by ste ju však nechceli srať.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 7

Rocky, šialený seržant

Trieda: S

Typ: Grenadier

Tento chlapík má odvahu a silu leva. Svoju krajinu v armáde slúžil ako pravidelný vojak, neskôr však cítil potrebu znovu sa zapojiť do smrtiacich bitiek. Rocky sa nechce blázniť a môžete si hádať, že darovanie kvetín dievčatám nie je jedným z jeho koníčkov.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 8

Ako získať viac Speed-up položiek a EX

Budete musieť jednoducho zistiť, kto sú Walkers na svete a zabiť ich. Nájdenie Walkersov na mape však nie je vôbec ťažké.

Ak chcete nájsť chodcov na konkrétnej úrovni, stačí použiť nástroj Lupa zobrazený na ľavej strane.

Hop v novej hre „Survivor Legacy“ a zachráňte Zem pred zlými silami, ktoré ohrozujú celý život 9

Nezabúdajte, že hra Survivor Legacy má omnoho zaujímavejší obsah, pokiaľ ide o hranie. A čo navyše môže byť viac vzrušujúce a motivujúce ako zachrániť našu milovanú Zem?

Oficiálna webová stránka pre pozostalých:

https://www.survivorlegacy.com/

Pozostalý dedič Facebook Fanúšikovská stránka:

https://www.facebook.com/SurvivorLegacyGame/

Pozostalý dedič YouTube kanál:

https://www.youtube.com/channel/UCe-Y3oP2w5Sdy78SyqDevmA