Honor tvrdí, že dodal viac ako 15 miliónov kusov série Honor 8X

Séria Honor X dostane nových členov 23. júla. Najväčšou zmenou bude nový procesor Kirin 810, ktorý bol uvedený na trh so spoločnosťou Huawei Nova 5, Honor pred uvedením na trh uvádza, že séria Honor 8X zaznamenala rekord od minulého roka. rešpektovanie zaslaných jednotiek.

Globálne dodávky série Glory 8X prekročili 15 miliónov

Na stretnutí v Kirine 810, cti viceprezident Xiong Junmin povedal, že k dnešnému dňu 8 Celková dodávka série Honor 8X na svete v júli prekročila 15 miliónov kusov. Vzhľadom na to, že Honor 8X a Honor 8X Max boli uvedené na trh v septembri 2018, znamená to, že na dosiahnutie tohto cieľa 9 mesiacov.

Junming dodal, že séria Honor 8X je najpredávanejším smartfónom na internete štyri mesiace po jeho vydaní. Za 173 dní taktiež predal 10 miliónov kusov, najrýchlejší pre všetky smartfóny Honor a tento rok bol bestsellerom počas 618 nákupného festivalu.

Očakáva sa, že Honor 9X a Honor 9X Pro nastavia nové záznamy, keď budú v predaji. Honor vsádza na Kirin 810, ktorý, ako sa hovorí, stojí za námahu. Uvádza sa, že séria Honor 9X je vybavená displejmi AMOLED, prvými pre rad X. Minulý týždeň bolo oznámené, že 9X má pop-up selfie kameru, dve zadné kamery, 6 GB RAM a 128 GB pamäte. Bolo tiež oznámené, že bude spustené spolu s externým gamepadom, ktorý sa pripája k jeho USB-C portu.

(Zdroj)

Honor CEO škádlí Honor Band 5 na weibo Hore ĎALŠIE: Honor CEO škádlí Honor Band 5 na weibo