Honor Play Special Edition so štýlovým dizajnom zadného tela zasiahne obchody 1 august

Honor Play Special Edition so štýlovým dizajnom zadného tela zasiahne obchody 1 august 1

Vydanie špeciálnej edície smartphones sa teraz stáva veľmi bežným pre všetky OEM. Stáva sa to viac strojom. Vidíme, že jej vstup označuje nejaká horná stredná zem alebo vlajková loď. Čoskoro bude nasledovať špeciálny výstupný telefón. Nadchádzajúce Honor Play od Huawei nie je výnimkou. Herný smartphone bude pristávať aj v špeciálnom avatar s elegantným dizajnom na chrbte s laserovým rytím. Honor Play Special Edition sa bude predávať od 1 August v Číne,

Honor Play Special Edition so štýlovým dizajnom zadného tela zasiahne obchody 1 august 2

Okrem laserového vyrytia zadnej časti karosérie neexistuje žiadny iný rozdiel medzi bežnou Honor Play a špeciálnym variantom. Honor Play Special Edition bude k dispozícii v dvoch farebných variantoch: Enchanting Red a Magic Night Black.

Zhrnieme si funkcie herného telefónu Honor Play. Zabalí sa do čipovej sady Kirin 970, 6 GB RAM a rozšíriteľná 64 GB pamäťová jednotka. Vrcholom jednotky je technológia GPU Turbo, ktorá poskytuje plynulý herný zážitok. Spolu s tým sa Honor Play môže pochváliť aj 6.3 Displej LCD s rozlíšením 1080 x 2340 pixelov a zárezom. Na zadnej strane je snímač odtlačkov prstov a nastavenie duálnej kamery. Používatelia budú mať primárnu šošovku 16 MP a jednu 2 Sekundárna šošovka MP na snímanie hĺbky. K dispozícii je tiež 16 MP selfie shooter. Honor Play získa svoju silu od 3, 750 mAh batéria. Telefón bude používať systém Android 8,1 Oreo s oficiálnou pokožkou EMUI 8,1,

Cenovka je samozrejme viac ako obvyklá náprotivka. V Číne je cena za Honor Play špeciálnou edíciou CNY 2499 na ktorý sa prevádza 366 dolárov, Náklady na bežnú verziu 2000 CNY (291 USD), Takže ak sa chcete prepínať v chladnom dizajne, musíte minúť trochu viac, ale špecifikácie zostávajú na oboch telefónoch rovnaké.

Takže hráči sa pripravte na to, že vašu hru posuniete na novú úroveň pomocou vydania Honor Play Special. Dajte nám tiež vedieť, ktorý z nich si vyberiete, pravidelný alebo špeciálny variant.