Honor Play 4T a Honor Play 4T Pro pre-book design rady pre kľúčové funkcie a rady

Honor Play 4T a Honor Play 4T Pro sú naplánované na spustenie pod značkou Huawei Honor 9 Apríla. Teraz, pred začiatkom budúceho týždňa, bol môj nadchádzajúci telefón Honor nájdený vopred rezervovaný pre čínskych maloobchodníkov. Ponuky zahŕňajú obrázky Honor Play 4T a Honor Play 4T Pro, ktoré naznačujú farebné možnosti oboch telefónov a odhaľujú ich dizajn. Honor Play 4T sa predtým objavoval na webovej stránke čínskeho regulátora TENAA, ktorý uvádzal špecifikácie telefónu.

Honor Play 4T a Honor Play 4T Pro sú uvedené na čínskych webových stránkach JD.com a Suning.com. Zatiaľ čo Honor Play 4T a Honor Play 4T Pro sú uvedené na JD.com, suning.com uvádza iba Honor Play 4T Pro.

Ponuka Suning.com Honor Play 4T Pro sa zobrazí v troch farbách – čiernej a zelenej, v blízkosti svetlo modrej farby. Zelená sa objaví iba pre Honor Play 4T na JD.com.

Zoznamy u oboch e-maloobchodníkov naznačujú, že hoci Honor Play 4T Pro môže mať snímač odtlačkov prstov, Honor Play 4T sa dodáva so snímačom odtlačkov prstov vzadu.

Ponuky tiež naznačujú, že Honor Play 4T smartphones Môže byť dodávaný s trojitým nastavením fotoaparátu na zadnej strane. Okrem toho bude mať Honor Play 4T Pro známku podobnú ako Waterdrop, zatiaľ čo Honor Play 4T bude mať perforovanú kameru podľa obrázkov v zozname.

Podľa nedávno monitorovaného zoznamu TENAA pre Honor Play 4T bude telefón dodávaný s panelom OLED veľkosti 6,3 Palec (1, 080 x2, 400 pixelov). Bude bežať na osemjadrovom procesore a má dve možnosti pamäte RAM – 6 Gigabyte a 8 GB. Navyše, trojitá kamera na Honor Play 4T bude pozostávať zo 48-megapixlového primárneho fotoaparátu a sekundárneho fotoaparátu 8-megapixel a 2strelec megapixelov. Súčasťou Honor Play 4T bude aj batéria s kapacitou 3 900 mAh.

Zatiaľ nie je k dispozícii veľa informácií o Honor Play 4T Pro.