Honor Note 10, edícia Rolls Royce, 1 500 dolárov .. Máte akúkoľvek cenu za marec alebo viac?

Nos últimos anos, vários tipos de Huawei Edição Porsche Design máme veľa spoločných dispozícií a luxusných projektov, ktoré sú súčasťou bežných koncertov. Na verdade, more recentemente, or oival chinês Oppo lançou uma Lamborghini Edition do seu vlajková loď Oppo Find X, enquanto a Xiaomi , segundo rumores, se prepara para um MI Mix 3 Edição Ferrari. Čo sa týka nedávnych informácii, parece que a sub marca da Huawei, a Honor também está a desenvolver a sua própria oferta, embora desta vez em em parceria com a Rolls Royce.

Vykonajte špeciálne úlohy Honor Note 10, que deve ser revelado a 26 de julho. Dôležitá otázka pre všetkých zákazníkov, ktorí si to vybrali 6,9 Polegadas com molduras mínimas. Žiadna entanto, enquanto o Honour Note 10 faz uso de uma construção de vidro, os rumores apontam para o possível uso de cerâmica na variante Rolls Royce, hm materiál visto anteriormente č Mi Mix 2S. Alémy disso, o disponibilných deve estar disponibilel em prata e contará com um logotipo proeminente da Rolls Royce na parte routeira. Passando para as especificações internas, o processador Kirin 970 presente na Honor Note 10 Normálne množstvo pamäte RAM a pamäte RAM obsahuje väčšinu konfigurácií pamäte prijímača, ktorá obsahuje 8 GB a 256 GB. Väčšina snímok obsahuje niekoľko megapixelov, pričom väčšina snímačov má 24 megapixelov a obsahuje veľké množstvo radov AI, ktoré obsahujú množstvo snímok, ako aj množstvo ďalších snímok, ktoré môžu mať 16 megapixelov. Operačný systém je iný ako Android 8.1 Oreo ao lado de uma possível versao Rolls Royce da EMUI.

Atualmente, Rolls Royce Edition áno Honor Note 10 Väčšina našich oficiálnych konečných cieľov nie je konečná, pretože ich veľkosť je pravidelná, pretože všetky údaje sa budú vzďaľovať neskôr.

Súvisiace články: Inteligentná a inteligentná verzia najnovšej verzie systému HarmonyOS

Independentemente disso, no entanto, se as fontes prior precisas, o Honor Note 10, verzia Rolls Royce, je k dispozícii v USA 10,500.

Fonte

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3