Honor Honor X10 Lite v Európe od 229,99 €

Isto já depois de o ter oficializado na Rússia e na Arábia Saudita anteriormente este ano. Všetky zariadenia, ktoré sú k dispozícii, sú k dispozícii na Francúzsku a Alemanovi, pričom ich cena je 229,99 EUR.

Veľké smartfóny Česť, acaba de lançar o Honor X10 Lite na Europu. Isto já depois de o ter oficializado na Rússia e na Arábia Saudita anteriormente este ano. Všetky zariadenia, ktoré sú k dispozícii, sú k dispozícii na Francúzsku a Alemanovi, pričom ich cena je 229,99 EUR. Mnoho ďalších skvelých príležitostí na to, aby ste si vybavili všetko, čo potrebujete, aby ste moderovali.

Como um bom gama média, o Honor X10 Lite bolestivý LCD de 60,67 rozlíšenia s rozlíšením 1080p x 2400p a rozlíšením 20:9. O seu buraco pre a selfie selfies de 8MP, está posicionado no topo centrado.

Informácie o ceste k dobrému vybaveniu, možnosti konfigurácie a prepočtu foriem, ako sú známe a otvorené vybavenie. Bleskové LED diódy s rozlíšením 48 megapixelov, ultra veľké 8 megapixelov, makro s rozlíšením 2 megapixely s ohniskovou vzdialenosťou 4 cm a priemerom snímača 2 megapixely, ktoré tiež umožňujú fotografovať retrato e não sólo. Este Honor X10 Lite digitálne a farebne vybavené senzormi digitálneho a farebného senzora.

Väčšie množstvo zariadení a rad GMS, ktoré sú dôležité pre aplikáciu Google, mas sim o Huawei Mobile Services. Embra a qualquer momento as applications of available and available available to própria loja Huawei, dada and situação da presidência dos Estados Unidos. Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie možnosti na odoslanie a závislosť od spoločnosti Google.

Este Honor X10 LiteVybavené čipovou sadou obsahuje viac čipov Kirin 710, ktoré majú 4 GB pamäte RAM a 128 GB interného úložiska, dostupné a rozšírené o microSD karty. Máte k dispozícii všetky možnosti Androidu 10, instalado, alebo Magic UI 3.1.

Vzťah: Rival do Google e Apple Mapy sú ilustrované ako odhadované a čiastočne erradované

O Honor X10 Lite Batéria má kapacitu 5 000 mAh, je možné ju nabíjať a nabíjať pomocou technológie SuperCharge a 22,5 W. 20,5 wattov od začiatku. Podporované sú duálne 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac, bluetooth 5.1, GPS, USB-C a ďalšie, a ďalšie možnosti rozšírenia audio konektora 30,5 mm. Ponúka všetky dostupné jadrá Midnight Black, Emerald Green a Icelandic Frost.